Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes a kullancs elleni...

Érdemes a kullancs elleni védőoltást beadatni a 3 éves kislányomnak? Van mellékhatása, hogyan viselte a gyermeked? Hány oltás és kb mennyibe kerül? Sokat vagyunk az erdőben és többször találtunk a ruháján.

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi beadattuk, akkor volt 18 hós. Pár héttel később kapott még egyet, utána pedig 1 év múlva. Most lesz 3 éves. 2-3 év múlva ismétlés. Semmilyen mellékhatása nem volt, még csak be sem pirosodott. Az árára már nem emlékszem, de rá tudsz keresni: Encepur junior a neve.

A picinek is beadatjuk, ha elérte a 15 hós kort.

Nálunk az udvaron szedett össze kullancsot, meg én amúgyis úgy vagyok vele, hogy amilyen nyavajának van halálos kimenetele, az ellen oltatok.

2010. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én beadattam a fiamnak. Már nem emlékszem r, hogy hogyan adta a doki be, de kérdezz rá, ő megmondja. AZ ára 2400 körül van:

[link]


Mi városban lakunk, de itt is van kullancs, a kisebb gyerkőcöt is beoltatom majd.

2010. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Még annyit, hogy vállba, vagyis felkarba kapta

2010. dec. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi olyan helyen lakunk, hogy hemzsegnek a kullancsok, de a gyerekorvos mégsem javasolta, hogy beadassuk ezt az oltást.
2010. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem???
2010. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!