Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elhanyagol a párom mióta...

Elhanyagol a párom mióta megszületett a baba. Nálatok is így van? Ilyenkor a férfi szokott elhanyagolva lenni, de nálunk fordítva. Imádja a gyereket, rajtam szinte átnéz! Adjatok erőt, kivagyok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nincs így.

2 gyerekünk van(iskolás és 20 hónapos)


Talán itt más a probláma.


Miért nem beszélsz vele, kérdezel rá?

2010. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kezet rázhatunk,ugyan ezt érzem.Azt mondja féltékeny vagyok a gyerekemre,de ez nem igaz,csak borzasztóan hiányzik az a figyelem,szeretet amit már nem kapok meg...Okosat nem sokat tudok mondani,próbáld meg kihuzni belőle miért van ez.Bár nálunk a falra mászik a előhozom a témát.Mennyi idősa a baba?
2010. dec. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Nálunk sincs igy.


Csinálj frizurát magadnak tegyél fel szempillaspirált v. egy kis rúzst és vegyél fel valami jó ruhát amiben azért még tudsz játszani a kicsivel - nem kell melegitő- v. ha mégis akkor abból is van csini meg passzos póló és melltartó.


ha még igy se v. ezek alapból megvoltak akkor üljetek le beszélgetni és mondd meg neki mit érzel.

2010. dec. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Azt mondja semmi gond. Olyan, mintha nem szeretne engem, csak a gyerekét. (nem vagyok terheshormonos :) ) 8 hós a bébi már, nem hallucinálom be, olyan, mintha a gyerek érdekelné, de én nem.
2010. dec. 3. 11:55
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt érzitek amit a férfiak többsége amikor megszületik a baba :)
2010. dec. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pontosan!! Igazad van! Viszont nem alaptalan! Mintha átnézne rajtam, nem szeretget, símogat, minden szeretetét a kis drágánknak adja. Úgy érzem magam mint egy béranya!!!
2010. dec. 3. 11:59
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Én sem beképzelem,nálunk is igy van.Pedig törődök magammal,uj rucik,néha szoli,egy kg sem maradt rajtam,smink nélkül a szemetet sem viszem le...bár nálunk bekavartak a hormonok is,én nagyon rosszul viselem a hormoningadozásokat.
2010. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt??

első voltam (amúgy, mi 19 éve)

2010. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Én terhesség alatt viseltem rosszul, már semmi bajom. Lehet akkor távolodott el tőlem csak nem vettem észre...

Én szép vékony lettem újra, és adok magamra, de semmi, mint egy házvezetőnő... :(

2010. dec. 3. 12:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Mi 3 éve.
2010. dec. 3. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!