Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3,5 hónapos tápszeres....

Babám 3,5 hónapos tápszeres. Próbálgatom vízzel kínálni, de pár kortynál nem fogad el többett. Nem kellene még inni neki?

Figyelt kérdés
Gyümölcslevekkel érdemes lesz próbálkoznom a 4.hónap után?
2010. dec. 4. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen picinek a par korty is eleg, surun.
2010. dec. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt olvasgattam hasonlo kerdest, mivel az enyem 6 honapos es mar elkezdtuk a hozzataplalast es meg most sem hajlando sok folyadekot inni, azt irta valaki, hogy amikor mar tobbet eszik akkor majd fogja kerni a szervezete, majd meglatjuk...

Amugy igaz 5 honapig mi anyatejesek is es tapszeresek is voltunk azon kivul se vizet se teat nem akart inni, aztan en nem is eroltettem, halistennek semmi baja nem volt, azon kivul, hogy 3 naponkent volt es most is ugy van csak szeklete :(

Ja meg szerintem jo erdemes gyumolcsleveket kostoltatni 4 honaptol, foleg a tapszereseknek ajanljak.

2010. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!