Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom minden reggel csupa...

Kislányom minden reggel csupa pisi. Mit csinálja?

Figyelt kérdés

Kicsit hülyén írtam ki a kérdést, de a lényeg:

Kislányom most volt 15 hónapos. Egész nyáron rengeteget ivott( egy nap akár 1-1,5liter vizet), de sokat is pisilt. Így télen már kevesebbet iszik, de még mindig nagyon kívánja a vizet. Minden éjszaka kipisil a pelusából. Ezért estefelé nem is merek neki sokat adni. Reggelre mindig pisis a ruhája(liberót használunk).

Másnál is volt ilyen? Mi csináltatok?

Előre is köszönöm!


2010. dec. 6. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, 1-el nagyobb méretű pelus megoldotta a dolgot, vagy válts pelust éjjelre.
2010. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hósom van, ő is rengeteget iszik.Nincs más megoldás csak az éjszakai pelus csere.
2010. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk az egyel nagyobb számú pelus jött be éjjelre, illetve lefekvés előtt 1 órával már nem adok neki inni.
2010. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem 2 éves fiam, de előfordul, hogy hajnalban cserélnem kell neki, különben 6-kor felkel és nem alszik tovább mert zavarja. Ha kicserélem 2-3 felé (nem kelti fel), mert érzem, hogy meg van nagyon dagadva, akkor fél 8-8-ig alszik. Ő sosem pisil ki, nem lesz olyan a rucija, de mégis zavarja a nagy megdagadt pelusa.
2010. dec. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát erre nem is gondoltam volna. Most nagyon megörültem a jótanácsoknak. Nagyon szépen köszönöm!!!

A huggis-t akarjuk kipróbálni. Esetleg tapasztalatok?

2010. dec. 6. 21:49
 6/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én nagyon szerettem a huggiest, de a 4-es méret nem vált be, sokszor átázott nappal is.

2010. dec. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Akik éjszaka kicserélik a pelust azoktól szeretném kérdezni, hogy nem ébred fel a babájuk? Én is gondolkodtam rajta, de olyan rossz lenne felkelteni, de persze pisiben aludni hagyni sincs szívem.
2010. dec. 6. 21:52
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves 2., nekem is ez volt a tapasztalatom a 4-sel kapcsolatban, de a 3-as nagyon jó volt.

Most viszont ezek szerint éjszakára ezek szerint 5-öst kellene vennem. Ezzel a mérettel tapasztalatok valakinek?

2010. dec. 6. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Liberónál nem tudom, hogy vannak a méretezések, mert mi pampers pelust használunk. De hiába lenne jó még kg szerint kisfiamnak a 4 és 4+ méret, már ahogy 10,5 kg lett a súlya, váltanom kellett az 5-ös méretűre. Azóta nincsenek pisibalesetek. Illetve ha éjszaka felkel inni, akkor így is úgy is fent van már, akkor kicserélem neki, így maximálisan megelőzöm az átázást. (Egyébként az ágyába teszek neki vizet csőrös itatóban, és kiszolgálja magát. Ezt bírja is a pelus. De ha elfogyott, és még kér, akkor már muszáj kicserélni rajta a pelust, mert annyi folyadékot már nem bírna el.)
2010. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megint én.17 hónapos a fiam, de sajna még mindig felkel 2x is inni, az egyiknél cserélem a pelust.Kinyitja, a szemét, de utána ugyan úgy alszik tovább.
2010. dec. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!