Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Neonato Polo...

Brigitta04 kérdése:

Használ valaki Neonato Polo etetöszéket? Mi a véleményed róla, stabil, kb mennyi idős koráig lehet használni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Most készülünk ilyet venni és érdekelne hogy végül is megvetted?És milyen?Bocsi,hogy így"ide pofátlankodtam" de sehol nem találok róla vásárlói véleményt
2011. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia.

Semmi gond szivesen válaszolok neked!:)Mi maximálisan megvagyunk elégedve vele,kisfiam szereti nagyon.De én ugy tapasztaltam,hogy tényleg csak rendessen ülő babának megfelelő.mivel csak a hát támlája dönthetö valamennyire.Egy dolgot szúrtunk mi el nem mértük le az azstalunk magasságát mivel egyébb okokbol le lett vágva az asztal lába.Igy sajnos mi "közénk" etetőszékkel nem tudjuk ültetni.Ha esetleg még érdekelne valami méret vagy bár mi nyugodtan írj!!!

2011. márc. 31. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!