Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Tobbi lent....

Mit tegyek? Tobbi lent. Kerdes tul rovid, magyarazat tul hosszu?

Figyelt kérdés
Hazberes hazba lakunk es nagyon rosz a viz minosege. Sokszor rozsdas viz folyik , ha nem cserelnek idoben szurot. Utobbi honaba 2szer szoltam a tulajnak, hogy cserelje ki, persze nem tette. Ma egy adag rozsdafoltos babaruhat vettem ki a mosogepbol, elbogtem magam. Mivel lehet kivenni egyaltalan?Mar a koltozesen gondolkodunk, de sajnos eddig ez volt a legolcsobb megoldas.
2010. dec. 10. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy elköltöznék....azonnal!Amiért még fizetek is....gondolom nem kevés összeget akkor legyen már normális és számomra megfelelő környezet stb!A baba ruhákat meg szerintem ne mosd ki megint rozsdás vízben....esetleg nem tudnál valakinél mosni egyet??
2010. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De, ha mar fizetem az alberletet, akkor ugy vagyok vele mosni ne masni jarjak es eleg surun mosok a babara, mivel ujrahsznalhato pelenkat hasznalunk, igy majd minden masnap mosok.Szerintem is koltozes lesz a vege.
2010. dec. 10. 11:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak hogy az nem megoldas a problemara hogy masnal mosol egyet,szerintem szolisd fel a tulajt hogy ha nem csereli ki amit kell,hajlando leszel kevesebbet fizetni a berbol.Ne fenyegesd azzal hogy elkoltozol,mert akkor megmondja hogy kap mast,szoval te csak mondjad ha nem csereli ki kevesebbet fogsz fizetni.remelem bevalik:-)
2010. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen....azért a pénzért amit fizetsz minden klappoljon...ha nem akkor kevesebbet fizetsz!De ez sem valami jó megoldás.....!Én költöznék!
2010. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!