Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy olvasszam ki a lefagyaszt...

Hogy olvasszam ki a lefagyasztott anyatejet? Kettőkor szeretném neki odaadni a vendégségben, elég ha reggel kiveszem a fagyiból?

Figyelt kérdés
Pohárkában van, 3x60 ml. Most 180-at eszik egyszerre.
2010. dec. 10. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha esetleg belerakod egy kis vízbe, hamarabb kiolvad és ha melegebb vízbe belerakod akkor elég meleg lesz ahhoz, hogy megigya.
2010. dec. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elég ha pár órával kiveszed, és meleg vizes lábasban melegíted, de óvatosan! Készülj fel, ha most eszik először fagyasztottat akkor lehet hogy nem kell majd neki. Az enyémeimnek sose kellett. Ha lehetőséged lesz rá akkor szoptasd meg.
2010. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elég előtte pár órával kivenni, aztán meleg vízben felmelegítheted. de készülj valamivel, mert nálunk pl. nem ment a fagyaszott tejcsi,(és ezt több anyukától is hallottam már) meg az az igazság olyan fura szaga volt, lehet én se ittam volna meg. Én vendégségben még étteremben is megpróbáltam elkülönülni, és szoptattam inkább. vagy aznapi reggeli csak hűtőben tárolt tejet ha tudsz vigyél.
2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Jé, pont azt írtam és szinte ugyanakkor mint az előttem válaszoló.:)
2010. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen az én lányom sem ette meg a lefagyasztott anyatejet, sőt amit le sem fagyasztottam, csak lefejtem azt sem itta meg.

2010. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha vendégségbe mész simán megkérheted a házigazdát, h biztosítson neked egy csendes szobát és ott megszoptatod.
2010. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Huhh, most megijedtem.... Most enne először lefagyasztott tejcit, mert jönnek az ünnepek és egyre több helyre kellene mennünk. Egyszerűen képtelen vagyok idegen helyen szoptatni, még a saját anyukámnál sem megy, ahol felnőttem, most meg ráadásul anyóshoz megyünk.


Eddig volt elég tejci arra is, hogy lefejjek, ha megyünk hozzájuk, de most nagyon nehezen jönne össze 180 ml, minimum két nap kell hozzá, és holnap délben megyünk. :(

2010. dec. 10. 17:20
 8/15 A kérdező kommentje:
hely az lenne, de nem tudok ott szoptatni, teljesen bestresszelek. eddig kétszer próbáltam, de a baba is csak vergődött. :(
2010. dec. 10. 17:22
 9/15 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne ijedj meg, lehet hogy nem lesz gond.Az én fiam például megitta a fagyasztott tejet.
2010. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
attól hogy stresszelsz a baba még tud szopni, jönni fog a tej.
2010. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!