Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg elveszik a családi...

Tényleg elveszik a családi pótlékot?

Figyelt kérdés

Ma azt mondta a sógorom, hogy a drága felsőbbrendűek megszavazták, hogy nem jár mindenkinek családi pótlék. Hogyan szelektálnak? Tud valaki segíteni a kérdésben?

Köszi!


2009. jan. 20. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még nem dőlt el semmi.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Az elején megtalálod a választ.

2009. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam hogy a nagyon jómódú gazdagoktól veszik el. Hát nem tudom...
2009. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Nem dőlt még el, csak egy javaslat, miszerint azok a családok, ahol a majd meghatározott jövedelem meglesz nem lesznek jogosultak a CSPre.

Hogy lesznek e arra vonatkozó kitétek, hogy 4gyerek esetén mi a szitu, vagy ha egyedül vagy....

De ne nagyon számolj vele, ha magas a fizud, 200e felett keresel bőven+ a párod is:S....

Mindenképpen rosszul járunk:S

2009. jan. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mennyi hülyeséget összehordanak az emberek néha!

2009. jan. 20. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben csak az a vicc,hogy az én gyedem a kb 45ezer a párommal ,majdnem elérjük a 200at,de a lakásunk törlesztője plusz a rezsi kb 130ezer ft és még nem ettünk ruházkodtunk stb,pedig csak egy panelunk van.Minden hónapban egyik napról a másikra vagyunk,évek óta nem ,hogy nyaralni sehová nem tudunk menni,mindent amit tudunk a kicsire költünk-ez a 12ezer ft legalább a pelust fedezné,hogy könnyebb legyen és igazságtalannak tartom,hogy eddig az emberek kapták,most meg elveszik.Sok mindent elvesznek itt a bkv bérlet is ,annak adják aki már amúgy dolgozni is tud ha akar,szval teljesen ki vagyok ettől a felfogástól és ha tehetnék itt is hagynám az egész országot,mert borzalmas amit velünk tesznek,főleg a kismamákkal,Elfelejtik,hogy mi neveljük a jövő generációját és még így is nehezítenek!Persze adjuk a nyugdíjasoknak akiket amúgy is mi tartunk el.Akiknek a legjobb szórakozásuk is hipohondert játszani-tisztelet a kivételnek és egyfolytában orvoshoz járni-volt alkalmam a terhesség alatt ezt észre venni..szval gusztustalan ha tényleg megteszik..
2009. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint nem ti, hanem azok, akik az újságokat írják, a híreket szerkesztik...
2009. jan. 20. 16:37
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, teljesen igazad van!

Az ország csak halad a csőd felé! Mi majdnem ugyanúgy élünk, mint ti, megértem az érzéseidet. Én is pelusra költöm a cs.p.-ot. Hónap végén mi szinte már éhezünk,hogy a kicsinek meg tudjam venni a szükséges dolgokat és főzni tudjak, legalább neki. Így is sokminden hiányzik... Ez sajna már csak egyre rosszabb lesz, úgy látom. Az ország elhagyásáról pont tegnap beszélgettünk a férjemmel, bánjuk, hogy nem tettük meg, most meg már nincs rá lehetőségünk!

2009. jan. 20. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gusztustalan, hogy amit tőlünk elvesznek,azt majd odaadják a nyugdíjasoknak meg a kissebségnek, akik hülyék lennének elmenni dolgozni! Ismerek olyat aki 150 ezer nyugdíjat kap és azt sem tudja hova szórja el. Hol van az igazság?
2009. jan. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én arra lennék kiváncsi mi az a magas jövedelem?

Mert hiába van magas jövedelmem, ha a gyed maximalizálva van és mondjuk egyedül nevelem a gyerekem......!!Akkor éljek/jünk meg 80valahány ezer forintból?

2009. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
miért kell rögtön,megjegyezni a kissebséget ez az oldal nem erröl szól.Én is oda tartozom de a családin és a gyesen kivül nem kapok mást és nincs 10gyerekem csak 1.ugyhogy nem hinném hogy ez ide tartozik
2009. jan. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!