Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1.5-2 éves kisfiúnak milyen...

1.5-2 éves kisfiúnak milyen ajándékot ajánlotok (könyv, játék, stb. , kisebb értékben)?

Figyelt kérdés
Lehetőleg minél több félét írjatok, köszi. :)
2010. dec. 12. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi fabiciklit veszünk kisfiamnak Karácsonyra, 21 hónapos. Illetve még nézegetem neki a matricás könyveket, de azt az Amazon-ról fogom rendelni.
2010. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is ennyi idős a gyerekem,én mágneses táblát vettem neki,és könyveket mert imádja őket.A labda is nagyon nyerő.vagy az építő játékok is.
2010. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én innen néztem ki hangszerkészletet,+ az "autók a lejtőn" játékot. [link]

A kisfiam 22 hónapos,imádja a zenét..a ismerősünknek a lejtős játékuk volt és a fiam imádott azzal játszani.

Vettünk még neki tesco-s fa vonatsín pályát,vagonokkal+ thomas fa mozdonyt (ez kompatibilis a tescos sínnel),kap még egy repülőt aminek nyitható a teteje és ki-be lehet pakolni a babákat (cora),egy autó parkolóházat (cora) ez kifejezetten 18+ hónaposokanak van nagy autókkal,hanggal.Anna,Peti,Gergő könyvet.És még amiket a csalás többi tagjától kap.

2010. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 12. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
22hónapos a fiam már nagyon kuporgattunk erre az ajándékra neki,akciós volt szerencsénk volt egy tanuló kutyus és egy oroszlánkirályos nyomda!Remélem tetszik majd neki!:)
2010. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!