Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is ezt csinálja a...

Másnak is ezt csinálja a kedves anyósa? Számítottam rá, hogy a kislányom elemzése fontos lesz neki, mert már a terhesség alatt sem bírt másra gondolni, csak, hogy "kire fog hasonlítani? ".

Figyelt kérdés
Azt még normálisnak tartom, sőt aranyosnak is, hogy az én szüleim azt mondták, hogy "mintha engem tartanának a karomban!", a párom szülei meg azt, hogy "tiszta apja !", de hogy minden egyes fotót ami az unokájáról készül, ő kielemezze vérre menően? Kicsit már unom, hogy önmagához, meg a saját lányához, sőt az általa nem kedvelt anyósához hasonlítgatja a babát.
2009. jan. 21. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne valaszolj ilyenkor, inkabb tereld a szot. Ha valaszolsz ra amit kielemez, csak tovabb bonyolitja a dolgokat. Probald lazan venni, elhiszem, hogy idegesit. Ne nagyon foglalkozzal vele, bologass nagyokat, es gondolj arra, hogy nemsokara hazamegy!!!!

Jo babazast!

2009. jan. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne is mondd! Az enyém is ilyen! Mióta megszületett a kicsi mindenkit, beleértve engem is azzal nyüstöl, hogy kire hasonlít! Egy találkozás se múlik el anélkül, hogy ezt szóba hozná! Volt már olyan vicces megjegyzés is, hogy nem is a férjemől van, mert annyira csak rám hasonlít!
2009. jan. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná,hogy csinálja. Amikor a nagylányom megszületett kijelentette,hogyaz apjára hasonlít, mert a lányok az apjukra szoktak:))Ehhez képest olyan mint én,születése óta:))most 8 éves és még mindíg azt mondja a kedves mama: "tiszta apja".
2009. jan. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy mennyi hülye ember van.

én szemrebbenés nélkül közölném vele, hogy "iigen, igen... de azért legjobban mégiscsak a postás jóskára hasonlít, nem?"

2009. jan. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja,nekem meg állandóan azzal jön kedves anyósom(náluk lakunk most átmenetileg),hogy ugyan úgy "zabál",mint anno a párom-namármost a párom már 2 hósan 200 g-mokat evett,a kislányom meg 4,5 hósan is max 120at,de no problemo:D,meg hogy annyit alszik,mint a lánya ennyi idősen,ami szintén nem úgy van.Szóval olyan,mintha az ő gyerekei lennének "összemixelve".És amiért meg kegyetlen mérges vok,az az hogy 3 hós kora óta mondogatja,h éhen hagyom a gyereket,és ezt mások előtt,merthogy tejen kívül akkor még nem kapott szilárd kaját,és hogy éhes a baba.

Szóval zabál,de éhes,na mind1.

Nem kell velük foglalkozni,mert a feszültség a Babádra is átmegy,engedd el a füled mellett a dolgait.Tudom nem könnyű de muszály!

2009. jan. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja a postásat már én is elsütöttem,na arra tényleg nem tudott mit moondani:DDD
2009. jan. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a legújabban azt hangoztatja,hogy elkapattam az alig 3 hós fiam.Persze ő kezdetektől fölkapkodta-végülis én "rontom" el?!Egyszer találkozott a szüleimmel vagy max 3x...de szerinte most az anyumat formázza-én már nem szólok semmit!!!Magamban ennyit mondok:ha a kacsa nem tud úszni,nem a víz a hülye

Jobb ha ráhagyod....

2009. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nállunk is napi szinten téma,főleg azért mert mindendki azt mondja,hogy tiszta én vagyok és a kiskori képeim mintha a fiamról készültek volna.az anyósomék ugyan ezt csinálják,bár az a legújabb hogy hisztis tehát ebben tuti az anyjára ütött.Ha témába kerül ez a hasonlítgatás én csak mosolygok,majd megunják egyszer.
2009. jan. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!