Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legfölöslegesebb/leg...

Mi volt a legfölöslegesebb/legviccesebb ajándék amit kapott a babátok, és kitől?

Figyelt kérdés
A kérdést ez a másik ihlette.... és remélem majd jót szórakozunk :) http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..
2010. dec. 14. 14:47
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ja és a meghihlető kérdés kiírója remélem nem bántódik meg....
2010. dec. 14. 14:49
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 14 hónapos, és születésnapjára hozott a nagymamám, tehát az ő dédije neki egy babát. Ha megnyomtuk a hasát, valami förtelmesen nevetett a baba, de vagy 10 percig, és nem lehetett kikapcsolni.

Ez még mind rendben is lenne, mert akár fiúnak is lehet babája, de kisfiam odavitte a kukához a babát, és mutatta, hogy dobjuk ki. :)

Úgyhogy végül elajándékoztuk egy ismerős kislánynak (nem akartam a szülőkkel kiszúrni, úgyhogy a baba hasából kiszedtem a nevetős bizbaszt.)

2010. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
tavaly karácsonyra kapott a fiam (1,5 éves volt) bólogatós kutyát. azóta is nevetek rajta. a párom nővérétől kapta. mikor elmentek mondtam a páromnak, ne szólj semmit, a te tesód:D aztán annyira nevettünk, h a könnyünk is folyt:) förtelmes ronda volt ráadásul.
2010. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom sorra köti nekik a pulcsikat. Amivel alapvetően nem lenne olyan nagy baj (bár most számoltam, a 2 gyereknek van már 16 db), de mindnek van egy kis bibije: szűk a fejnyílása, kétszer olyan hosszú a ujja, mint kéne, szűk, bő, nem lehet gombolni.

Csak a helyet foglalják...

2010. dec. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam kétszer is kapott olyan ajándékot, ami nem neki való:

- angolul nem tudó nagymama vett neki egy GIRL feliratú pólót

- majd ugyanez a nagymama vett tavaszra egy bordó metál biciklit virágmintával.

Erre szokás mondani, hogy no comment. Két hétig röhögtünk a férjemmel. :-))

2010. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Kapott a gyerkőcünk egy doboz játékot egy 4 gyerekes ismerősünktől.

Van benne egy kacsa, amelyiken meg kell nyomni egy gombot, hápog és gurul. De annyira hangosan és élethűen hápog, hogy a szomszédasszony megkérdezte, hogy kacsát tartunk-e, pedig még a sírás se hallatszik át a szomszédba, mert nem panelben, hanem társasházban lakunk.

2010. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
A 2 éves fiamnak születésnapjára vett az apja egy távirányítós helikoptert. A gyerek szeretett volna játszani vele, mire az apja közölte, hogy túl kicsi még hozzá, és csak apa játszhat vele. Én megkérdeztem, hogy akkor most kinek is lett ajándék véve???!!! :) Azóta gyerek 3 éves lassan, de még mindig "kicsi" a helikopterhez :D. Szerintem, ha az apján múlik, nem is fog felnőni hozzá :).
2010. dec. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesnek nem felesleges, de anyósomtól rendszerint mind pelenkában, mind ruhában legalább 2 mérettel nagyobbat kap kislányom, mint ami jó neki. Annak ellenére, hogy minden vásárlás előtt megkérdezi anyós, hogy mekkora kell. Tudjátok, Ő kicsinyli.... no comment. Szintén angolul nem tudó anyósomtól kaptunk egy "little evil monster" feliratú pólót. Hetekig röhögtem. :-))))
2010. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom és nagyanyám is mikor pl. 74-est hordott a gyerek vették a 122-es (!!!!!!!!!!) méretű rucikat... Mondtam is nagymamámnak, hogy ezzel csak azt érik el, hogy konkrétan SOSEM lesz éppen rápasszoló ruhája.


Kaptunk 5 hós korában bilit...


meg förtelem ronda ruhadarabokat.

Ja, ezt nem a baba kapta, hanem én: mikor szültem a nagymamám behozott egy nokedliszaggatót ajándékba.

2010. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A Kislányom kapott játék pisztolyt :)))


Nyári baba bundazsákot...

2010. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!