Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a kislányom. Szeretn...

2 hónapos a kislányom. Szeretnék már hasizomgyakorlatokat illetve a fenékre, combra gyakorlatokat csinálni. Nem ugrálni. Lehet? Nem lesz a tejemnek baja? (Terhesség alatt is tornáztam).

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 hónapos a kislányom!Én futni járok és felüléseket csinálok.Sajnos még mindig nem fogytam és nem is izmosodtam.Én is szoptatok és semmi bajom.Most olyan gyakorlatokat keresek amit a babával lehet végezni.PL.Rubint Réka: Baba-mama torna Minden jót!
2009. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem viszed tulzasba szerintem csinalhatod ,en is nekifogtam 3 hosan.Elso valaszolonak, ha megkapod nem irod ki a cimet en is szeretnem azt a tornat. koszi
2009. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan tornázz, én már az első héten elkezdtem a mélyhátizom és hasizom erősitést és a futást pedig a 3.héten. Tej van bőven, az ize sem változott meg.

De arra figyelj h fokozatosan kezd el, és ne fáradj ki nagyon, nem baj ha elsőre nehezen megy..egyre jobb lesz.

2hónapos nekem is a kisfiam.

2009. jan. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2009. márc. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!