Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós babának hogy csináljam...

7 hós babának hogy csináljam a főzeléket? Még csak vízben főztem meg és úgy turmixoltam. Mivel kell sűríteni, kell bele pici olaj? Bocs a sok kérdésért.

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Sűríteni lehet a krumpli mennyiség növelésével, az olaj is mehet bele (ici-pici), jól csinálod! :o)
2010. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én babám is 7hós+1hetes.igen,vízben főzöm a zöldségeket ahogy eddig,csak most már elég sokfélét ehet,igy jó áltozatossá lehet tenni. megy bele egy kocka csirkemell(előre megfőztem,felkockáztam és ugy fagyasztottam s minden nap egyet kieszek és mehet a turmixba az is) és egy káéskanál olaj megy még bele.

jó étágyat neki:)

2010. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A jelenlegi ajánlás szerint már ehet glutént. Én vettem neki 7 gabonás gabonapelyhet, és mindig azzal sűrítem, ha kell. Valahogy nem szeretek minden kajába krumplit tenni...

Próbáld ki, ha gondolod, az én lányom imádja! Ja, és igen, ahogy előttem már írták olajat tehetsz bele.

2010. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkorjól csináltam 1 kávéskanál olajat tettem bele.Mindennap ehet husit vagy minden másnap?Pici sajtot lehet már bele tenni?
2010. dec. 20. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!