Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény a Keán féri névről?...

Vélemény a Keán féri névről? Nektek mi a kedvenc férfi ill. női nevetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még nem hallottam ezt a nevet. Nem rossz amúgy, bár azért szeritem fontos, hogy milyen vezetéknévhez adja az ember.

Az én kedvenc neveim a Lilla és az Olivér.

2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de nem csak ez, hanem a többi újdonsült, mostanában divatos név sem sajnos. Én a hagyományos neveket szeretem, és inkább azok közül választok kevésbé elcsépelteket.
2010. dec. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem furcsán hangzik, de szintén az a véleményem mint előzőnek, nem feltétlenül vagyok oda a mostanság teljes beújításoknak. Nagyon sokan adnak mostanság olyan nevet a gyereküknek amiket még soha életemben nem hallottam, némelyik olyan mintha csak találomra pakoltak voplna egymás mögé betűket. Gondolom egyre több szülő akar különleges nevet a gyermekének a meglévők helyett, ami persze nem baj csak sok ilyen névről süt az erőlködés a szülők részéről hogy csakazértse legyen tucatnév.


Nekem a kedvenceim a Levente, Dominik, Patrik, lányból pedig Dominika, Titanilla, Zsófi, Tamara, Alexa.

2010. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.


Lanynev Kamilla es Aletta tetszik.


Fiunev Szilveszter es Oszkar.

2010. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Keán?

Mintha az egyik kentaur lenne a Harry Potterből.

2010. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

17.30-as, haaat, a te kedvenc neveid sem megszokottak :-)

Fiu: Larion (a fiam neve), Dorian (Dorien-nek ejtve)

Lany: Valentina, Elena

A Kean nem tetszik annyira.

2010. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

még nem hallottam, de nálam nem nyerő. én a nem túl különleges neveket szeretem. a régi magyar nevek is lehetnek különlegesek és szerintem gyönyörűek.

fiú: Csongor(kisfiam neve), Ábel, Koppány, Vajk

lány: Kamilla, Emese, Stella(tudom nem magyar) Luca, Júlia

2010. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Balázs,Dávid,Bence,Dániel

Hanna,Luca,Sára,Rebeka

Elcsépelt mind,már sok van belőlük,de mit csináljak ha nem tetszik a mostani divat.Amúgy lányom Hanna.Keán nem tetszik,a hangzása miatt sem sztem nagyon kemény.

2010. dec. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

17.30 vagyok.

Nem Józsi vagy Kati típusú nevel tetszenek nekem sem az tény, de nem is az extrém különleges kategória. Sőt, mostanában eléggé sok gyerek kapja ezeket de én nem bánom, így is tetszenek :) Mindeneserte kirívóan különlegeset nem adnék.

2010. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. dec. 20. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!