Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi véleményetek a 3in1 babakoc...

Mi véleményetek a 3in1 babakocsikról?

Figyelt kérdés
Praktikus,mert a kocsiba könnyebb betenni,egy mozdulattal csatlakoztatható a vázhoz,de én attól tartok mi lesz ha kinövi a mózest mert állítólag elég kicsik,és utánna csak a hordozó marad ugye addig míg ülni nem tud.A hordozóban pedig úgy olvastam nem túl egészséges neki csak rövid ideig.Ti hogy használtátok ki ezt a fajta babakocsit?
2010. dec. 21. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Na nálunk nem a mózes méretével volt a baj, hanem kisfiammal. :))) Egyszerűen nem maradt meg a mózesben 7 hetes kora után, üvöltött. De lilulásig. Hát mit tehettem? Hordozóval jártunk sétálni. Abból kilátott, jókat aludt benne, az a napi 1 óra nem okoz akkora kárt, pláne, hogy vannak pihenőszékek, amik szintén ugyanúgy állnak, mint a bébihordók.

Aztán olyan 5 hónapos korától kezdve már a bébihordó kezdett neki szűkös lenni, akkor váltottunk a sport részre, természetesen megdöntve, nem ültettem a gyereket, még mielőtt megtanult volna stabilan, egyedül ülni.

Szóval ha újra kezdhetném, akkor nem ezt a babakocsit választanám. Elég lett volna egy bébihordó, és egy téliesíthető, teljesen dönthető, később sporttá átalakítható babakocsi, kicsit olcsóbban, mint a 3in1 volt (80 ezerért).

2010. dec. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szia,köszönöm a választ,én is erre gondoltam,hogy talán elég lenne a hordozó meg egy olyan kocsi ami dönthető.Hosszabb útra úgyis kocsival mennénk,de viszont babakocsis sétához meg nem tudom kényelmes lenne-e a hordozó neki.Lehet,hogy akkor nem 3in1 babakocsi lesz a befutó..
2010. dec. 21. 08:32
 3/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ha olyan babakocsit veszel, ami dönthető fokozatonként, és nagyon nyűglődik a teljesen vízszintesre döntött pozícióban, csak kicsit megemeled, és kész. Az is olyan már, hogy picit kilát belőle, mintha hordozóban ülne.

Ezért is írtam, hogy ha most kezdeném a vásárlást, nem ezt a kocsit választottam volna, az tuti.

2010. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen kocsitok van?Én most a kunert vip kocsit néztem ki ahhoz csatlakoztatható a hordozó is és sportkocsi is egyben.
2010. dec. 21. 08:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Pierre cardin ps682, ez az: [link]
2010. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,a 3in1 kocsik közül ez tetszett a legjobban.
2010. dec. 21. 08:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Na igen, mi is körülnéztünk. Tényleg vannak előnyei: pille könnyű, 6 kg-os csak a váz, még én is könnyen felemelgetem. Egy mozdulattal összecsukható nagyon kicsire, sőt, a kerekeit is egy pattintással ki lehet venni. A két első kereket én bolygósan hagyom, így nagyon könnyű vele fordulni, akár egy kézzel lehet tolni. A tolókar pedig két állásba rakható, így nekem a 153 centimhez, és párom 176 centijéhez is kényelmes tolni. Az összes cucc hozzá két irányba tök egyszerűen felcsatlakoztatható, a hátsó kerekei felpumpálósak. A kosár része nagy, és nem csak 2 kg-ot bír el, mint ami rá van írva.

Egyszóval tökéletes, csak mégsem volt a legjobb választás kisfiam dilije miatt, de hát ezt nem tudhattuk előre. :(

2010. dec. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ez az,hogy az ember beruház hogy majd milyen jó lesz a babócának és ő meg nem érzi jól magát benne.Nem könnyű ez a babakocsi választás.
2010. dec. 21. 09:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem könnyű. Mindenesetre megőrültem volna, ha Maxi Cosi szettet veszünk 200 ezerért, majd utálja a gyerek... (szomszédék így jártak). Így azért "csak" 80-ért lett egy szettünk, nem 200-ért.
2010. dec. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hát igen...az nem semmi
2010. dec. 21. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!