Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislány babának...

7 hónapos kislány babának milyen játékot vegyünk, ha ismerösökhöz megyünk. Mi köti le őket ilyenkor, illetve ruhába milyen méretet hordanak?

Figyelt kérdés
Nem több ezer forintba kerülő játékokra gondoltam. Már baba látogatóba voltunk, most csak át megyek beszélgetni és gondoltam viszünk valami apróságot. Várom a válaszokat.
2009. jan. 23. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ruhában 68-74 szerintem. játékot.... nem is tudom.... vmi színes labdát, azt a fiam szereti nagyon, lehet kergetni egész nap:)
2009. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valami olyan csörgöt, ami csörög is és rágható is. Ilyenkor imádnak rágni. Valami egyedit, ami még nem lehet neki. Mert lehet van már neki, de nálunk is van több és mindegyiket imádja. Élénk szineket nagyon szeretik.
2009. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. író vagyok. A labda tényleg jó ötlet, az enyém is oda van érte. Egy hercegnőset, mert az olyan lányos és színes
2009. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minél színesebb legyen, az a lényeg. Az én kisfiam 74-es ruhákat hord, és tényleg nagyon szereti a rágókákat. De a legjobban a puha babakönyvecskéket "olvasgatja". Pelusból a négyes mértetet hordjuk. Remélem tudtam segíteni.
2009. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ruhában a 68-74, de én pl baromira örülnék egy nyári kisruhának, ami 1 évesre való:-)

Lányomnak van babája, amit imád, imádja a mobiltelefont is. Vihetsz már könyvet, kemény laposat, mert rágni fogja még.

Vihetsz bébikaját, gyümölcsöt: almát, banánt, vagy üveges bébigyümölcsöt. És ha tudod mit használnak, mindig jól jön a popsitörlő, vagy egy előke.

2009. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem a ruhából jobb lenne 80-as,én lányom 6 hós, de most hord 74-est.Ezért gondolnám biztos ami biztos ne feszüljön.
2009. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!