Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinel a baba pakol a konyhaba...

Akinel a baba pakol a konyhaba amig az anyuka foz, nem feltek, hogy elesik a jarolapon?

Figyelt kérdés
Nallunk sajnos gondot okoz meg a fozes mert a kisfiam maszik utannam a konyhaba. El lenne es pakolgatna, ezzel nincs gond de viszont multkor is elesett es eleg csunyan beverte az orrat a jarolapba. Ilyenkor ti raktok le valami pokrocot/matracot? Vagy ertsem ez inkabb nagyobb babakra? Kisfiam 11 honapos lesz nemsokara.
2010. dec. 23. 09:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Azota miota a lanyom elindult az egesz hazat beszonyegeztem.a konyhaba eloszobaba jarolap volt a tobbi helysegben laminalt padlo,most mindenhol szonyeg van.
2010. dec. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. A ferjemmel is azon gondolkodtunk, hogy van egy regi szonyegunk a padlason lehet le kene hozni es lerakni a konyhaba. Ugysem hasznlajuk es ha esetleg a kesobbiekben zsiros/olajos koszos lesz majd kidobjuk de amig a baba nem no meg egy kicsit jo lenne lerakni es akkor maszhat a konyhaba is veszely nelkul. Mas megoldast egyelore nem latok, azert is kerdeztem itt ra, hatha valami otleteket irnak.
2010. dec. 23. 09:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Jarókában nem marad meg?
2010. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyerek van biztosan jobb a szőnyeg - nagyon sok szempontból. Te már próbáltál négykézláb mászni a járólapon? minek kínzod a kölyköd? Van aki még a nappaliba is járólapot tesz, aztán olyan mintha kriptában vagy boncteremben élne. Viszont lehet ez is szexuális deviácia: Lejárólapozni a lakást hogy boncteremként hasson.
2010. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hozzátok le a padlásról a szőnyeget, a gyermek is sokkal jobban fogja érezni magát rajta.
2010. dec. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jarokaban nem marad meg, szeret maszni, jonni-menni es ez nem is gond. A szobakba laminalt padlo van de rajtuk szonyeg es baba biztosak. Csak a konyhaba van jarolap na meg a furdobe. A szobakba nincs gond, jatszik, pakol, szereti leszedegetni a polcrol a dolgokat (az also polcon az o konyvei/jatekai vannak). Csak a fozest nehez megoldani, mert egyebkent elvan ott is csak amiota elcsuszott nem mertem tobbet kivinni szegenykemet. Szeret jatszani a muanyag tallal, citrom facsaroval, ures fagyis dobozokkal ha ott lehet mellettem. Na de majd lehozzuk ma delutan a szonyeget, kitisztitjuk es lerakjuk.
2010. dec. 23. 09:27
 7/17 anonim ***** válasza:
Így mindenképpen ajánlatos a szőnyeget lehozni.Arra még tehetsz plédet is nem?
2010. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1,vagyok.


na meg is van oldva a problema,jo otlet a szonyeg.

Amiota szonyeg van a szobakba en is szivesebben ulok le a foldre,valahogy nem olyan rideg mind a laminalt.

jarolapot utalom,hideg es csuszos,igy hogy leul mellem a foldre nem kell felnem hogy felfazik,vagy ha el is esik nem uti meg magat oylan nagyon.

2010. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 kisnita ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez megy, pakol, jár-kel majd megint pakol és meg főzök meg mosogatok közbe. Az elején én is mindent kipróbáltam betettem a kocsiba kb 10 perc után visított, hogy vegyem ki, kiságy, járóka, minden ugyan ez. Utána hoztam szőnyeget, de semmi értelme nem volt mert rittig nem azon ült, mindig lemászott róla :D Most ráadom a kis benti szandit vagy a gumitalpú cipőcskét és had menjen. El-el esik, de hát ez ez. Minden gyerek esik, ne aggódj nem lesz nagy baja. Az enyém olyan, hogy ha elesik szét néz, hogy láttuk-e ha nem láttuk akkor felkel és megy tovább, ha "láttuk" és valaki elkezdi látványosan sajnálni akkor neki kezd a nagy sírásnak és kéri fel magát az ölembe :D Rafinált :)

2010. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért ha régi, padláson porosodó szőnyegről van szó, vigyázzatok, nehogy asztmás vagy allergiás legyen a kicsi.
2010. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!