Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám este 9-től...

4 hónapos babám este 9-től reggel 4-5 ig alszik utána nem hajlandó. Van erre valami megoldás vagy fogadjam el hogy hamarabb fent vagyunk mint a kakas?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
de nappal csak alszik....
2010. dec. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korban nálunk ugyanez volt. felébredt és hiába etettem meg nem volt hajlandó vissza aludni, hiába ringattam a fejem tetejére is állhattam volna akkor sem aludt. a lényeg , h én nem játszottam vele és nem is beszéltem hozzá, h érezze még éjszaka van és aludni kell. ha már nem tudtam vele mit csinálni beraktam a kiságyba ,de nem kapcsoltam neki villanyt, játszott fél órát utána elkezdett sírni akkor átmentem hozzá elaltattam és aludt reggel 7-8 óráig. Ez tartott kb. 2 hónapig és egyszercsak szopi után visszaaludt és nem kellett órákig sétikálni vele. kitartás, nem tudsz mit tenni, a lényeg , h ne játsz vele olyankor.
2010. dec. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most múlt 6 hónapos, de mi még mindig korábban kelünk, mint a kakas :) Semmilyen praktika nem jött be, amit a védőnő ajánlott. A gyerekorvos annyit mondott, hogy úgy is akkor fog tovább aludni, ha ő is szükségét érzi. Hát ezek szerint nem érzi, úgyhogy általában fél 5 körül indul a nap.
2010. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!