Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le a köpködésről?

Hogy szoktassam le a köpködésről?

Figyelt kérdés
17 hónapos a lányom, van 11 foga. Minden reggel, amikor kirakom elé a reggelit, összerágja az ételt, és amikor már pépes, kiköpi. Az őrületbe kerget vele. Legyen szó bármiről, mindent kiköp. Nem fáj a torka, és a foga sem kínozza. Van ötletetek, hogy miért csinálja? Más babája is szokta?
2010. dec. 28. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen az én lányom is szokta. Az első falat lemegy, a többit köpi ki. Szerintem nem éhes igazán, vagy nem izlik neki annyira és kiköpi mert mégsem kell. Mert megfigyeltem a ropival sosem csinálja ezt, abból képes bármennyit megenni.
2010. dec. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel csak éhes, mert főleg akkor csinálja. Ő mindent kiköp, sajtot, sonkát, kenyeret, bármit adok.
2010. dec. 28. 12:41
 3/3 anonim ***** válasza:

az enyém is ezt csinálja, általában akkor ha nem éhes, nem ízlik neki, de olyankor is amikor meglát egy másik kaját, vagy inni akar és még van a szájában akkor is kiköpi , vendégségben elég cikis volt :)

én nem tudtam még leszoktatni, gondolom majd elhagyja :)

2010. dec. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!