Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen immunrendszer erősítő...

Milyen immunrendszer erősítő javasolt 1 éves babáknak?

Figyelt kérdés
2007. máj. 28. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Béres cseppet lehet neki adni az a legjobb!!!Tapasztalatból tudom.:)
2007. máj. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy Bits n'Peaches nevű őszibarack ízesítésű "ivólevet" adunk a kisfiunknak.

Tartalmaz: karotenoidokat, értékes antioxidánsokat, és A-vitamint, amik nélkülözhetetlenek az immunrendszer állapotának fenntartásához.

2007. jún. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

vidd nagyon sokat a levegőre,mozogjatok sokat,egyen sok gyümölcsöt a babád és én a vitacolan vitamint adom a kislányomnak,ami nagyon jó és nagyon szereti.1,5 éves és még nem volt beteg

kopp kopp kopp:))

2007. júl. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A természetes immunredszer magától kialakul,nem kell hozzá mesterséges adalék.Nekem 4 gyerekem van,soha egy vitamint nem adtam nekik.Sokat voltunk levegőn,sok főzeléket,gyümölcsöt ettek,átestek az ovi beilleszkedési náthákon,köhögéseken,max évente 3-szor volt kisebb megfázásuk,torokgyuladásuk.Ma már 15,12,9 és 7 évesek,és idén még nem láttak orvost:-).Minél jobban óvod annál rosszabb.
2007. nov. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sütötököt adj neki,én is azon nöttem fel(jó a sz?vnek,és sok benne az A vitamin)
2010. febr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!