Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ötletet, milyen...

Adnátok ötletet, milyen főzeléket tudok 5és fél hónapos babámnak adni?

Figyelt kérdés

Tápszeres, 4 hónapos kora óta elkezdtük a hozzátáplálást.

Csak a sütőtököt hajlandó jóízűen megenni, krumpli, répa, borsó elmegy, ma próbáltam bele pici csirkemellet.


Céklától, brokkolitól, gesztenyétől undorodik, rázza a fejét.


Adnátok ötletet, mit lehet még, és milyen variációban, mert nem szeretném minden nap ezekkel etetni.

Egyébként a számára ehető összes gyümölcsöt imádja, szerintem ha lehetne, folyton banánt enne...:)


2011. jan. 3. 22:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, úgy értettem, amit itthon tudok főzni, nem üvegesre gondoltam. Előre is köszi.
2011. jan. 3. 22:06
 2/4 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam kedvence a sütőtökös alma. A sütőtököt, krumplit felteszed főni, majd mikor már majdnem puha beleteszel egy kis almát. A végén turmixolod Ja, és csirkemellet is tehetsz bele. Vagy próbáld ki a cukkini-krumpli variációt. Hátha ízlik neki.
2011. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alma-krumpli-répa?

paradicsomos krumpli, nálunk ma ez volt a menü és ette :)

zöldbab főzelék, saláta főzelék, spenót, vagy keverd össze azokat, amiket szeret, azzal amit nem, pl.: cékla-sütőtök, krumpli, vagy répa-brokkoli-krumpli

Sok sikert!

6hós kislány anyukája

2011. jan. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor variálgatok, és megpróbálom rászedni is:)
2011. jan. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!