Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le? 1 éves...

Hogy szoktassam le? 1 éves kisfiam az orrát turja folyamatosan, hiába mondom hogy nem szabad, meg rácsapok a kezére, de semmi. Valami tippek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Fújd v. szivd ki neki biztos zavarja.


Nem csaptam rá sose másfél évesen már lehet tanitani hogy kell kifújni most még csak szivni lehet.

Elég ha azt mondod nem illik, csúnya dolog anya, apa se csinálja.

2011. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uj neki,biztos abbahagyja majd,minel jobban raszolsz annal jobban csinalni fogja.1evesen meg nem hiszen hogy ezt megertik.Ha nagyobb akkor is inkabb elmagyaraznam neki.

Nem hiszem hogy ez miatt barki csunyan nez rad,kesobb le lehet szoktatni.

2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát azzal,ha rácsapsz a kezére,nem fogod leszoktatni.nem azért túrja szerintem,mert van benne valami,hanem mert felfedezte,hogy ilyet is lehet.magától le fog szokni róla,tapasztalat.ettől függetlenül én is rá szólok,mondom,hogy nem szabad,és elterelem a figyelmét
2011. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok anyuka, hogy az egy éves gyerekednek a kezére csapsz. Később mi lesz, ha nem azt teszi, amit szeretnél? Felpofozod, megrugdosod?? Komolyan, szerinted ez a nevelési módszer jó? És még büszke is vagy rá?
2011. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem senki ne ítéljen el másokat a nevelési módszereik miatt, egyrészt mert magánügy, másrészt meg az sem biztos, hogy Te mindent jól csinálsz, kedves előttem szóló.

A kérdésre válaszolva: nálunk is az jött be, hogy rászóltam és eltereltem a figyelmét. És természetesen nem azért csinálják, mert van benne valami, hanem mert érdekes. Majd kinövi ezt is.:)

2011. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Én igenis elítélem az az anyukának mondott egyedet, aki egy egy éves babára kezet mer emelni. Rá kéne, jó nagyon ütni, lehetőleg gereblyével, de talán kettőt is, majd meggondolná, hogy rácsapjon-e a baba kezére.
2011. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na jo köszönöm a válaszokat.akik meg itt itélkeznek nézzenek magukba,ki tudja,hogy ti mit csináltok.ráütni,egy ici oicit meglegyinteni,nem jelent kezet emelést a gyerekre,a kettö egész más dolog.nagyon sajnálom ha egyesek félreértelmezik.és szerintem mindenkinek van mit sepregetni a háza táján.
2011. jan. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!