Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem Amazones hordozókend...

Ma vettem Amazones hordozókendő 7hetes a kisfiam hordhatjuk már? Csak fekve? Nem fog fázni? Egy bady, egy kezes lábas egy vékonyabb overál, és egy vastagabb overál és sapi?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, igen, 7 hetesen már teheted kendőbe, mi is használtuk :) Fektetve egyelőre mindenképp, mert nem tudja tartani magát. Mi 3 hónapos koráig fektettük. Szeretik a babák mert ringatóznak benne :) Én mindig előre kötöm hogy lássam Őt. Hosszú ujjú body, harisnya, rugi, és egy vékony + egy közepesen vastag overáll, vagy csak 1 vastag. Az sem jó ha bemelegszik, mert úgy könnyen megfázhat. Sapka is :)
2011. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Body

vastag rugdalozó

vastag overall

sapka kesztyü


igy nem fog fázni.


a hordozókendőt nem ismerem fekve hordozhatod benne nem fog a gerincének ártani.

2011. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudnátok mutatni videókat ahol fektetett kötés van?
2011. jan. 4. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Itt tudod a kötéseket megnézni név és életkor szerint, majd a neten keress rá és találsz leírást. Nekünk Nandu kendőnk van, ahhoz van könyv és cd is.

[link]

2011. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!