Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam 1 eves es alul 2...

A kisfiam 1 eves es alul 2 foga jott ki, felul pedig 4. nem beteg nincs megfazva, megis piros a kisarca es hoemelkedese van. Nyügös nagyon este, felsirogat (eddig meg egy ejszakat sem aludt at) A fogai jonnek meg? Milyen keszitmenyeket ajnlatok?

Figyelt kérdés

holnap azert elviszem orvoshoz is

koszonom a valszokat


2011. jan. 5. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azé n fiam 15 hónapos. Szerintem fog lesz. Én sem tudtam, mi lehet, volt hogy laig tudtam megnyugtatni. Tegnap délután is alig aludt, nehezen visszaaltattam, amikor felkelt, piros volt az arca, kis hőemelkedés. Adtam neki Panadol szirupot. Utána úgy játszott mintha mi sem történt volna. Szerintem most is a foga dolgozik.
2011. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Persze lehet más jellegű fájdalom is akár. Torokgyulladás.... Vidd le inkább dokihoz!
2011. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valszoda, ez a panadol fajdalomcsillapito?sima panadol aneve..koszi holnap orvos
2011. jan. 5. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!