Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobb? Ha napközben a...

Melyik a jobb? Ha napközben a kislányom mindig a saját helyén, a saját kiságyában alszik vagy ha mindenhová leteszem, pl. ülőgarnitúrára a későbbiekre gondolva, hogy bárhol el tudjon aludni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam csak akkor van a saját ágyába ha alszik. Kint szokott lenni elem a nagyszobába a franciaágyon, játszószönyegen, pehnőszékbe (ez azért is praktikus mert ha pl kimegyek a konyhába akkor csak megfogom és viszem magammal.)

2009. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia. Én úgy csinálom hogy nappal vagy a mi ágyunkon, vagy a babakocsiba altatom el. Este meg csak a kiságy van és szerintem ebből tudja hogy most este van. Nekünk így bevált a dolog. Mi most leszünk 8 hónaposak és már 4 hónapos kora óta nem kelünk fel este. Próbáld meg egy pár napig és majd meg látod... Mi most nem régen költöztünk és nem viselte meg..ugyan-úgy aludt mindenhol. Mamáknál is alszik mint a tej. Próba cseresznye... :)))
2009. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban altasd máshol is ne csak a kiságyba,mert én nem akartam,hogy kiszokjon a kisfiam a nagyágyra ezért aludni mindig a kiságyba tettem.Most 9hós és máshol nem tudjuk elaltatni csak a kiságyába.Ez akkor rossz mikor megyünk a mamáékhoz és ő csak nyüglődik nem alszik el.
2009. jan. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nikcsi ***** válasza:

Szia!


Nalunk is a kisagy az esti nagy alvast jelenti, ha oda rakom le, mar tudja hogy most "hosszut" alszunk es nincs is gond az elalvassal. Napkozben nekem is a franciaagyon szundizik vagy a babakocsiban.

3 honapos kisfiu anyukaja

2009. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a kiságyban alszik, vagy a hordozóban a kocsiban. Pedig 2 hónapos koráig a pihenőszékben, v babakocsiban aludt, és egyszer csak beszokott a kiságyba.

Mostmár ha álmos, berakom, cumika, és alszik.

4 és fél hónapos

De ha neked elslszik bárhol, akkor nem fontos csak a kiságyban altatni. Nekem nem aludt el, csak ott.

2009. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!