Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves vagy nagyobb (2,...

Másfél éves vagy nagyobb (2, lassan 3 éves) gyerekek anyukái miért ide írnak ki rendszeresen kérdéseket?

Figyelt kérdés

nem értem, mert a babák tkp. csak 1 éves korig 'babák', utána már nem, de másfél-2 éves gyerek az nekem már kisgyerek.

vagy nem?


2011. jan. 9. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán ezt a topikot többen olvassák?
2011. jan. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam, de az előttem szóló rátapintott a lényegre. Sztem már a 1,5 éves sem baba, de ha a saját kategóriában teszem fel a kérdést senki nem jár arra. Így lassan mindenki csak itt kérdez. :)
2011. jan. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
most én is megvilágosodtam! :) erre én sem gondoltam eddig, de akkor valószínű, hogy tényleg ez lehet az ok, amit az első válaszoló írt. köszi.
2011. jan. 9. 00:28
 4/8 Nigra ***** válasza:
Valószínűleg tényleg azért, mert ezt olvassák többen. XD Amitől én frászt kapok, hogy két, két és fél éves gyerekre is azt mondják, hogy hónapos..... -.-" a két éves az nekem két éves és punktum:D
2011. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kriszti83 ***** válasza:
Talán rosszul választanak kategóriát, ez előfordul más témában is.
2011. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, itt többen vannak.


No épp benéztem a kisgyerekek kategóriába és mit olvasok? "Az én lányom dettó ilyen volt!Most 25 és fél hónapos,és csak 1-2hónapja kezdte el " No ez a 25 és fél hónapos nálam is kiverte a biztosítékot.

2011. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A gyermekek 24 hónapos korig babák, utána kisgyerekek. Gondolom ezért :)
2011. jan. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ez nekem furcsa, hogy egy 2 éves gyerekre azt mondjuk 'baba', de végülis lényegtelen.

én már kérdeztem a kisgyerekek témakörben, bölcsivel kapcsolatos kérdést, és elég sok válasz érkezett rá.

igazán nem zavar, csak furcsának tartottam eddig. de ez jó magyarázatnak tűnik, hogy ezt a kategóriát olvassák a legtöbben.

2011. jan. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!