Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam sok újszülött bodyt,...

Kaptam sok újszülött bodyt, de a méretezés ki van vágva. Hogyan tudnám lemérni, hogy 56-os vagy 62-es?

Figyelt kérdés

Simán mérjem meg vonalzóval?

Rokontól kaptuk, fehéreket többnyire, de a méretekkel problémám van.

Csak szeretnék minden méretből legalább 6-t.


Köszönöm a választ.


2011. jan. 10. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze leméred bekapcsolt állapotában őket. Vonalzóval is mérheted.
2011. jan. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy mérd hozzá a váll-ülepet egy méretezetthez :)
2011. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy összemértem őket és méret szerint külön raktam. Ha tudod, hogy csak 56-ost, és 62-est kaptál, akkor már tudod is, hogy a kisebbek az 56-ossak.

Ha több a méret, akkor pl. vegyél az egyik méretből egyet és ahhoz mérd a többit úgy tudsz viszonyítani. Pl. veszel egy 56-ost amiben hazahozod a korhából, ahhoz tudod viszonyítani a többit.

2011. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

centivel szerintem is

de tapasztalatom alapján fölösleges 62eset venni, amennyit kaptál azt használd, de újat ne vegyél mert egy-két hét alatt kinővi - én legalábbis így jártam ezzel a mérettel (13ezer forintnyi pénzkidobás az ablakon), 68asat hordja majd viszonylag sokáig, inkább azt vegyél ha az kevés van

2011. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálunk is dettó, a 62.-est szinte kihagytuk. leméred centivel, vagy hozzáméred egy olyanhoz, amin van méretezés. csak egy tipp, hogy én olyan bodykat vettem, amelyik 2 méretre állítható, a lába között 2 sor patent van, így lehet szabályozni. bababoltokban lehet találni, szerintem nagyon praktikus.
2011. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!