Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldod meg, hogy kora...

Hogy oldod meg, hogy kora reggel meleg legyen a tej mikrózás nélkül?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lábasba vizet teszek főni,bele az üveg cumisüveg,bele a tej/tápszer,felmelegszik pár perc alatt


bár nem vagyok mikróellenes,csak nagyszülőknél nincs mikró,igy igy melegitek olyankor

2011. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vízforralóban felforraltam egy kis mennyiségű vizet,amit kis tálkába öntöttem és abba állítotam bele az üveget.
2011. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
Ezt hívják magyarul pazarlásnak.Melegítek vízet ami rossz hővezető az üveg szintén, és nehezen melegszik át majd kiöntöm a vízet. És mindez egy fals elképzelés miatt.
2011. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%
Cumisüveg-melegítővel. De olyan macera, hogy maradtam a mikrónál.
2011. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia


En este felforralom a vizet es bele ontom a termoszaba forron.Igy reggelig meleg marad.Eleg melegen szereti a tejet a lanyom(test melegen nem szereti), igy nem kell melegiteni rajata.

11 honapos

2011. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sehogy. Az éjfélkor lefejt tejet szobahőmérsékleten (22-23 fok) adom éjjel és reggel a fiamnak már 10 hónapja.
2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nos én úgy oldom meg hogy mikróban megmelegítem. kislányommal kórházba kerültünk. egy táplálkozással foglalkozó csecsemős főorvosnő volt a kezelőorvosunk. Mikor szóba került azt mondta. a lefejt tejet jól rázzam össze, be a mikróba és kész. VIP szobában voltunk, és mutatta is. ki a hűtőt, be a mikróba. azt hiszem ő mint táplálkozási szakember mondta volna ha nem jó a mikrózás. persze nem forralom fel én sem atejet, csak éppen enyhén langyosra melegítem. már 5 hónapja :)
2011. jan. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

első vagyok

pazarlás,de nagyszülőknél ez van,ezt kell szeretni

otthon mikrózok (bár a mikrózás drágább,mert a gáz akkoris ugyanannyi ha napi 24 órát megy és akkor is ha sose kapcsolom be,tehát nem mindenkinek pazarlás)

2011. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A mikró kiöl belőle minden értékes anyagot így a gázon vízbe állítom és megmelegítem.
2011. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Cumisüveg melegítő. Bele víz, ripsz ropsz megvan és nem is hangos. De csak akkor érdemes beruházni rá, ha sokat vagy sokáig használod.


Én pl 4200 ért vettem használtan egy csúcsszupert és immár 19. hónapja használjuk. Tápszeres volt a babám így szegény melegítő ment éjjel-nappal. De még most is bírja :)


19 hónapos baba anyukája

2011. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!