Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változott mostanában a Libero...

Változott mostanában a Libero pelenka minősége?

Figyelt kérdés
Korábban nem történtek balesetek,most pedig elég gyakran előfordul,hogy vagy átázik,vagy kifolyik a pisi.
2011. jan. 11. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Èn most voltam magyarországon 3 hetet és liberót használtunk, szuper jó volt. Huggiessal sem volt baj. Nálunk ezeket nem kapni csak pamperst.

De megfigyeltem hogy a babától is függ miböl folyik ki. Nekem még baleset DM-s pelenkával nem történt.

2011. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Legalábbis a 4-es méret


Eddig gumírozott volt a dereka, direkt ezért is vettük. Mostani már a 2. csomag aminek nem az :(

2011. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is most vettem és csalódtam, mert tényleg megváltozott a tépőzáras rész! Akkor ezek szerint a gumírozás. Kezdetektől fogva Liberot használunk és nagyon bejött. Miért változtattak rajta? :( Ja és mi is a 4-est használjuk.
2011. jan. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mi is a 4esr használjuk.elvileg én visszaküldtem a pelust,mert eddig ez a pelus gumírozott volt.hátha kicserélik.
2011. jan. 12. 06:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Keressetek rá itt a gyakori kérdéseken, hogy Libero, nagyon sok infót kidob erről, hogy a 4-es méret Megapack-ja megváltozott - kinek hogy cserélték ki, ki mit tud róla. Sokan fel vagyunk rajta háborodva. :-(
2011. jan. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én most vettem a Dm-ben 4-es megapackot, és az még gumis. Akkor jobb, ha még veszek pár csomaggal, mert ezek szerint nekik még régi volt raktáron.
2011. jan. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Utolsónak: az is lehet, hogy nekik már új volt raktáron, esetleg kérdezd meg, hogy mikor kapták.

Azért remélem, hogy vissza fog változni hamarosan a megapack minősége, mert azért annyival nem olcsóbb, amennyivel rosszabb. Amit én kifogtam, annak olyan gyenge volt a gumi is a combján, hogy elszakadt, és reggelre tiszta pisi volt szegény kisfiam. Noés a megapack csomagolása továbbra is ugyanúgy jelzi a gumis derekat, én nem értem, miért nem hívták vissza ezt a szériát!

2011. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen,ez egy jó kérdés.
2011. jan. 12. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Elsö vagyok, mi 3-t használunk még.
2011. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én is így jártam egyszer a 4-es Liberoval: nem volt gumírozása, és a tépőzár olyan volt rajta, mint az olcsóbb pelenkákon. A következő viszont megint jó volt. Én azt hittem, sikerült hamisat vennünk. De akkor, ezek szerint, kétféle Libero van forgalomban, és nem tudhatjuk, melyik lesz a csomagban. :(
2011. jan. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!