Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány cumisüveget vettetek a...

Hány cumisüveget vettetek a babátoknak, mennyit szükséges venni? Érdemes többet, vagy elég 1-2-3 db-ot venni?

Figyelt kérdés

Készülünk venni, de nem tudjuk, érdemes-e többet venni, mondjuk minden méretből kettőt?

Mik a tapasztalatok?


2011. jan. 13. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Először az aventből a 120 ml-est vettük, 2 db-ot. Azóta van kb 5 db üveg, már nem lesz több,mert 2,5 éves. Ne vegyél szerintem ennél többet, mert "menet közben" derül majd ki neked hogy kell e.
2011. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%

Addig egyet sem vegyél, amíg nem tudod, hogy tudsz e szoptatni...Jó max egyet, olyan fejjel, ami 0-3 hós.

Én megvettem egy egész aventos készletet, kb 6 db, ilyen-olyan tartozékokkal, és kár volt, mert kisfiam nem ismeri a cumisüveget, és a cumit sem!/hála Istennek/Most 7 hós és egyből csőrös pohárból adtunk neki inni.

2011. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
elég sok cumisüvegünk volt, de csak hármat használtunk!1 éves kora után már nem kellett neki a cumisüveg!
2011. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok

Nekem kellett vinni a kórházba is,abból adták neki a cukros vizet, éjjel abba kellett fejni. Meg vizet is abból ivott utána.

2011. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én 2 méretet vettem Aventből, amit nem használtunk, mert a lányom nem tudott inni belőle. A MAM jött be egyedül. A mellszívóhoz volt ajándékba egy 130 ml-es és egy nagyobb. Azóta vettünk még egy 260-ast is.
2011. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Szülés előtt, mivel nekem sem volt elképzelésem sem a dologról, vettem egy üveget és két cumit is hozzá. Akkor még nem is ismertem, hogy AVENT meg ilyenek...:) szóval simát vettem. Na a lényeg az, hogy fél éves koráig csak szopott, utána pedig pohárból és itatóból ivott. A cumisüveget soha nem akarta elfogadni. Úgyhogy szerintem addig ne vegyél, amíg ki nem derül mi a helyzet szoptatás terén.
2011. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyet vettem, 7 hós volt a lányom, mikor kibontottam a csomagolásából, hogy vizet adjak neki belőle.

Második gyereknél már rutinosabb voltam, nem vettem egyet sem, eddig nem kellett, 2,5 hónapos.

Ne vegyél előre, tök felesleges, ha meg kell, akkor gyorsan vesztek egyet bárhol.

2011. jan. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél volt előre 3 üvegünk,plusz egyet kaptunk a kórházi csomagban is.A másodiknál feleslegesnek tartottam enyit beszerezni,egyet vettünk előre.
2011. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tommee Tippee cumisüveget vettem 1 db-ot, 3 hetesen már kellett, úgyhogy jó, hogy volt nem kellett rohangálni érte.

Vegyél 1 db-ot és majd, ha esetleg több kell, majd veszel még. De mi csak 2 db-ot vettünk, a cumi részét cseréltük mindig nagyobb lyukúra. Az egyik volt a tápszeres, a másik a vizes cumisüveg.

Azt bírom, hogy így írják az én babám nem is ismerte a cumisüveget, már ismerőstől is hallottam, de az nem biztos, hogy a következő babája nem fogja ismerni.

Ha az anyukának nincsen elég teje, akkor muszáj használni, mert én próbáltam pohárból és kanállal, de nagyon sok levegőt nyelt úgy, úgyhogy maradunk a cumisüvegnél és a lányom 8 hónapos koráig szopott is, úgyhogy nem szokott le róla.

Ja és a cumit nem szereti.

2011. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én két üveget vettem a nagylányom születése előtt. Végül is nem volt teljesen felesleges, mert eleinte kb. egy hónapig fejtem, és abban tette a hűtőbe, míg a fagyasztóba nem került (onnan pedig a lefolyóba, mert egy évesen is még szopizott). A 2. és 3. gyereknél pedig egyáltalán nem használtam cumisüveget.

Előre 1-2 db-nál többet nem vennék, azt sem biztos, hogy használni fogod.

2011. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!