Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sikerült valakinek a "Suttogó"...

Sikerült valakinek a "Suttogó" c. könyv alapján az altatás?

Figyelt kérdés
Este nincs baj az elalvással, de napközben és délután képtelen vagyok elaltatni a kisfiamat,max.30-40 percet alszik egy alvás alatt, de azt is már csak akkor amikor már nagyon fáradt. 1 hónapos. Arra vagyok kíváncsi, hogy hasznos-e ami a könyvben van leírva.
2011. jan. 13. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített ez a könyv eleinte, h megértsem, mit szeretne a fiam, mikor éhes és mikor fáradt, mikor fáj a hasa stb, és igen, segített egy rugalmas napirend kialakításában, és az altatáshoz is adott jótanácsokat. Nem tartottam be mindent szó szerint, és nem ment mindig minden jól, de könnyen átvászeltük a zűrösebb időszakokat.
2011. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekunk hasznalt, Noverem nem hitte el, hogy lerakom a gyereket, es alszik.
2011. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is sokat segített. Minden nem ment azért olyan simán, mint ahogyan a könyvben le van írva, de mivel az első babánk, nekem rengeteg okos tanáccsal szolgált.
2011. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, hasznos. Mi a suttogó elveit követtük, a lányunk 2 hónapos korától úgy alszik el, hogy Apa beviszi a szobába, imádkoznak egyet (ez nincs mondjuk a suttogóban...:)) beteszi a kiságyba, cumi a szájba, betakarja és elköszön tőle.

A mai napig áldom az eszemet, hogy a férjemre hallgattam altatás ügyben, aki a suttogóból vette az ötleteket. Ha rajtam múlna, még minden este tutujgatnám a lányomat. 1,5 éves.

2011. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az összes eddigi hozzászólóval egyetértek,nállunk is bevált a Suttogó!Van egy jó kis napierndünk,egyedül alszik el önállóan nem kell rázogatni órákat a popóját alvás előtt,egy boldog baba!Én is áldom az eszem,hogy még terhesen elolvastam!
2011. jan. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!