Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás, kisgyerekes anyukák!...

Kisbabás, kisgyerekes anyukák! Öszintén válaszolnátok! Nállatok is ritkán vagytok "ugy" a párotokkal?

Figyelt kérdés
nállunk heti 1x,vagy kéthetente 1x van szex.talán a gyerek miatt, hogy állandóan fáradtak vagyunk?férjem se nagyon kezdeményez,estére ö is elfárad, mire haza ér a munkábol. 5-6 óra fele.nállatok hogy van?kell aggodjak?
2011. jan. 14. 13:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiú mellett heti 1x. Én öróülnék a heti kettőnek, háromnak is, de csak ennyire van energiánk. Viszont az a heti egy, az minőségileg nagyon jó. :-)
2011. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21 hónapos a fiunk,és igen,ugyanígy hetente vagy 2hetente 1x vagyunk együtt.Majdcsak változik ez is.
2011. jan. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez egy kicsit kevés, nekünk 2 gyerekünk van, a kisebb tartósan beteg, sokszor alig látjuk egymást, mert felváltva járunk dolgozni...(szóval tényleg el vagyunk fáradva), de általában 1 héten 2-szer vagy 3-szor vagyunk együtt "úgy".

Lehet, hogy azért nem kezdeményez, mert látja rajtad, hogy fáradt vagy, szerintem próbáld meg, hogy te kezdeményezel.

2011. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nagyobbik fiam 3 éves, kisebbik 4 hónapos, este 11 előtt nem fekszenek le, utána meg már kinek van energiája? Nekünk nem igazán.
2011. jan. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Pff..de jó nektek!

Nálunk 18 hónapos a nagylány,párom is itthon van velünk egész nap-munka miatt.Mégis havonta talán egy..

Már azon vagyok keresek egy "pótapukát" :)

2011. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. "örülök", hogy másnál is van igy, nem csak nállunk.azt hittem egyedül vagyok ezzel a problémával.volt nállunk is, mikor havonta csak 1x volt rá idö.lefoglal a gyerek is, munka,stb..mire ágyba kerülünk hullán, már csak arra van erönk, hogy összebujunk és aludjunk.éjszaka még néha felkel a baba.
2011. jan. 14. 13:20
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

nálunk is kb annyi amit írsz. volt egy jobb periódusunk most nemrég, amikor több volt, előtte az volt, hogya kislányom éjjel sokáig rosszul aludt, azért voltam iszonyú fáradt mindig. aztán elkezdett aludni, akkor jött pár hónap amikor jobb volt. most viszont terhes lettem és este azért vagyok iszonyú fáradt (na meg nappal is). egyetlen vágyam az alvás este. reméelm, majd elmúlik a 2. trimeszterre, mint az első terhessgémnél. aztán ha 2 gyerek lesz majd, nem tudom,. gondolom attól is függ, hogy a 2. milyen alvó lesz. ha ő is olyan mint a nővére, akkor nem sok jót remélek az elejére.......

2 éves múlt a kislányom

2011. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
fél éves a kisfiam, eddig 2x voöltunk együtt. kedvem lenne,. de mire apa hazaér, meg elalszik a baba, mert gyakran fel is ébred, de a legnagyobb baj, hogy sokat civakodunk, föleg a baba miatt, mert nagyon nehéz természete van, nincs egy percem töle..
2011. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%
Mostanában kezd a helyzet javulni. Most már havi 2-3-4x is együtt vagyunk. Eddig max. 2x havonta. 22 hós a kisfiam.
2011. jan. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
utolsónak üzenem, ne veszekedjetek, nállunk is volt sokáig, hogy nem volt idöm semmire a baba mellett.
2011. jan. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!