Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tud 16-17 hónapos babátok?

Miket tud 16-17 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Minden amit leírtok érdekel, evés, alvás, játék, hiszti, menniyre lehet vele már alkudozni stb stb.
2011. jan. 18. 12:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valami baj van vele. Kislányom most 17 hónapos, 11 hónapos korától kezdett járni, viszont mászni későn kezdett és 3 hónapos korától fél évig dévényi tornára is hordtuk, és kb innentől beszél, mostmár mindent,kérdez pl anya mics, mit csinál. A futás is megy, előlem:)Sokat játszik, elfoglalja magát. Mesét néz, építőkockázik, imád újságot olvasni, szereti a képeskönyveket mert felismeri az állatokat benne. Reggel este még tápszert kap, napküzben tea, gyümölcslé vagy víz. Mindent eszik, miénket, bébiételt bármit. Most kezdi a hisztit. Tudom lány, de szerintem ennél egy kisfiúnak is többet kell csinálnia ilyen idősen.
2011. jan. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

köszi a további válaszokat is. a kisfiúnak a hallása rendben van. ill. még annyi, hogy ő próbált vele fogllakozni akkor is, amikor kisebb volt, hiába volt jól el magában is. meg most is, de igazából nem nagyon lehet neki tanítani dolgokat. jó, nyilván tud dolgokat, nem debil vagy ilyesmi, de sztem nagyon nem stimmel. és a véleményem nem hiszem, hogy felszínes, mert sokszor vagyunk együtt, nálunk is, meg náluk is, tehát volt elég alkalmam "megfigyelni". de tényleg nem tudom, hogy mondjam a barátnőmnek. majd esetleg rákérdezek, hogy megnyugodott -e a kisfiával kapcsolatban azóta, hogy gondolkozott, elviszi a fejlesztőbe. ha meg azt mondja, hogy azóta se nyugodott meg, akkor finoman erőltetem majd, hogy menjenek el, már csak a megnyugvás végett...

köszi mindenkinek még 1x!

2011. jan. 20. 12:45
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Mi történt azóta a fiúval? 😌

2016. febr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 mjd válasza:
Kislanyom 17 honapos, 13 hos koratol onnalloan megy, meg sokat szopizik, naponta 5-6 alkalommal es ejszaka kb 3-4 szer, persze emellett eszik rendesen mindent. Nagyon aktiv, minden erdekli, sokat mond, ertelmes szokombinaciokat is osszerak, megerteti magat pl. anya adja tejcsi, baba almos, apa tente stb. Mindenhova felmaszik ahova feltud, erti ha mondom nem szabad. Gyakran hisztizik, foleg ha kiesek a latokorebol, unja az egyedul jatszast, ha faradt kezelhetetlen. Ha elesik vagy barmi serelem eri azonnnal rohan szopiert...de imadnivaloan huncut, nagyon kihasznalja, h csak vele foglakozzak. Naponta egyszer alszik 2-r orat, ejszaka ebred szopizni...imadnivaloan szeretnivalo:)
2016. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!