Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki valamilyen imunerősítőt...

Aki valamilyen imunerősítőt ad, azért adod, mert probléma van, vagy, hogy ne legyen? 9 hónapos a babám,2 hónapja nem tudom szoptatni, akkor neki is kellene valamilyen imunerősítö?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt semmi betegsége, de nem eszik semmit a tápszeren kívül, pontosabban, csak pár kiskanálnyit naponta, és semmi gyümi, se lé, se víz.
2011. jan. 18. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki cebion cseppet (c vitamin).
2011. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam 11 honapos es en 1 honapja adok neki multivitamint. Nagyon szereti mert narancsos izu es vizbe kell keverni egy kiskanallal es ettol finom narancsos ize lesz a viznek, legalabb a folyadekbevetelt is novelem vele mert imadja inni.

En azert kezdtem el adni neki mert 1 honap mulva bolcsis lesz es egy kicsit erosodjon az immunrendszere, legyen eleg vitamin kelleke. Tudom, hogy igy is el fog kapni minden felet sajnos de legalabb az eros immunrendszer hamarabb lekuzdi a betegseget. Legalabbis remenykedem. :(

Szerintem a tapszerbe vannak vitaminok.

En a helyedben nem adnek neki pluszban semmit. A kisfiamnak sem adnek egyaltalan ha nem menne bolcsibe. Nem jo a vesejuknek, megterheli nagyon oket a sok vitamin potlas. Sok folyadek kell a vitaminok melle, hogy tisztuljon a vese. En sem fogom vegig adni neki csak amig a kritikus idoszak tart, az elso 2 honap. Dokival vagy vedonovel nem beszeltel? Ok azert megiscsak jobban otthon vannak ebben a temaban mint mi. En is csak a sajat velemenyem irtam le, nem biztos ez a helyes.

2011. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudja a doki is meg a védőnő, hogy minimálisat eszik a babám, ők nem ajánlottak semmit, de még nem kérdeztem. Bár egyéb dolgokat is itt tudtam meg. Pl. hogy hasra kellett volna fordítani már korábban a picit. Gyorsan nő a lányunk: 80cm és 9,6 kg, de még nem kúszik, mászik. Minden vizsgálat eredménye ez: "erős, egészséges baba". Csakhogy itt hallom, hogy más babák mennyivel előrébb vannak. És anyagi okok miatt vissza kell mennem dolgozni, úgyhogy bölcsis lesz ő is.
2011. jan. 18. 14:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a dokit. A VITACOLAN-t ajánotta. Nagyon finom, de a lányom nem akarja meginni. Megpróbálom olyan ételbe csempészni, amihez illik a narancsos íze.
2011. jan. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!