Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális ez így, nem lesz...

Normális ez így, nem lesz gond a későbbiekben? 8 hetes babámmal, nem alszom teljes sötétben, halványan ég a lámpa.

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Megoszlik a vélemény.

Én pont azért hogy ne szokjon a lámpához, első naptól sötétben altatom. Csak az éjjeli fény ég, annyi fényt ad, hogy látom, be kell-e takarnom, ha felébredek és megnézem.

2009. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is kb annyi a fény, mert a lámpánkat szabályozni lehet. Vettünk külön éjjeli fényt, de nem láttam semmit, így nem is használom.
2009. febr. 2. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mi is kislampanal alszunk, az en fiam eleg bukos tipus, es sotetben nem is latnam mikor kell megtorolgetnem a kis pofijat, es cserelni a feje alatt a pelust, es ott fekudne a bufijeben. par napja hajnalban lekapcsolom, mielott vilagosodik, hogy szokja, ugyanugy alszik, mint vilagosban.

bar en megfigyeltem, hogy az en fiam lampafenyben, hangzavarban alszik a legjobban...:)

7 hetes baba anyuja

2009. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is elég sokáig egy kislámpa fényénél aludtunk. Én így voltam nyugodt, mert ahogy ébredtem rögtön láttam a kismanót. Egy idő után (nem is emlékszem mennyi volt ez az idő) már nem volt szükségem a lámpára. Semmi gondot nem okozott nálunk, használd nyugodtan, amíg szükségét érzed!

19 hós kislány anyukája

2009. febr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. febr. 2. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi is félhomályban alszunk (bevilágít az utcai lámpa, ami pont az ablakunk alatt van). Nekem sokkal jobb így, mert nem kell éjszaka villanyt kapcsolni, így a férjem se ébred fel és a pici is könnyebben visszaalszik. Nem lesz gond, egy idő után elhagyhatod. Jó babázást!
2009. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mindig sötétben altattam a lányom, csak mikor ciciztettem akkor kapcsoltam kis fényt! Igaz ő nem bukott, és nyugott alvó volt.De szerintem a kis fény van abból nem lehet baj.Ugyan úgy mint mikor alszik a baba ugyanúgy beszélgettünk mellette mint előtte, meg ment a porszívó, stb.Szokja csak a kinti dolgokat!!!
2009. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is bevilágított az utcai lámpa, az pont ideális fény volt. Aztán elköltöztünk, most teljes sötétben alszik, és sajnos a nap elő sugarára felébred!
2009. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!