Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kisbabám valószínű...

2,5 hónapos kisbabám valószínűleg tejérzékeny és refluxos. A gasztroenterológus Neocate nevű tápszert és sűrítőt írt fel nekünk, amit 2. napja eszünk. Mikortól várható javulás?

Figyelt kérdés
Nagyon puffad és görcsöl a hasa, folyamatosan mennek tőle a szelek és rengeteget sír.
2011. jan. 19. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Neharagudj hogy nem a kérdésre válaszolok,de megkérdezhetném hogy hogyan derült ki ez,hogy a babád tejérzékeny?

Az én kisfiam 2 hónapos,iszonyat hasfájós,de még egy ultrahangot is csak nagy nehezen húztam ki a háziorvosától,ezért

2011. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

amúgy szopik?

nálunk 3 hósan jött elő a reflux. Nutritont próbáltunk, nem igazán segített. viszont próbáltam az én étrendemet figyelni, mi az, ami neki rossz. nálam a tej és a kakaó, csoki volt, amit ha kihagytam, nem bukott. (neten sok cikk van refluxról, érdemes olvasgatni, ha szoptatod).


ezen kívül szopi után fél órát van karban (függőlegesen), és az ágyát megemeltük fejnél. így 5 hós korára minimálisra csökent, 6 hós korára eltűnőben vannak a bukások.

2011. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Születésétől 3 hétig kapott anyatejet, de attól folyamatosan hasmenése volt, nagy pukik, görcsök kíséretében, azóta tápszert kap, de az eddig kipróbáltak egyikét sem bírta, fájdalmasan keservesen sír, így kerültünk gasztroenterológushoz. Azt mondta, a reflux nagyon gyakran jár együtt ételallergiával, sokszor a háttérben megbújó ételallergia egyetlen szülő által tapasztalható jele a reflux. Sokat sírunk, szenvedünk, ezért kérdeztem, hogy ettől a gyógytápszertől mikortól várható a javulás?
2011. jan. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!