Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » F. P. ugrálo zebrárol vélemény...

F. P. ugrálo zebrárol vélemény? Jo ajándék első szülinapjára kislányomnak? Nem tud leesni rola ugye?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dehogynem tud leesni róla, de alacsony, nem üti meg magát :)


Te ismered a babádat.... enyém játszóházban találkozik a zebrával, mindig ráültetem de leszáll róla. viszont már több 2-3 éves is láttam, akik nagyon oda vannak érte :)


14 hós babám

2011. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kőszi a gyors választ.
2011. jan. 20. 14:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, már fél éve minden nap játszik vele a kislányom. Ha már tud járni akkor már nem esik le róla, de előtte is rá lehet ültetni, úgy hogy fogod közben és te rugóztatod, úgy is nagyon élvezi.
2011. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 1éves szülinapjára kapta.Akkor még járni nem tudott csak kapaszkodva,de nem esett le róla,hamar megis tanulta egyedül fel és leszállást.Mi mindig azt mondjuk a férjemmel jó döntés volt.Most 22hónapos szinte nincs nap,hogy ne ült volna rajta.
2011. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fiam karácsonyra kapta 10,5 hós volt akkor. Szereti, napjában többször kéri, hogy rátegyem. Nem engedem el, mert leesne, de ő rugózik már magától rajta. Pörgeti a kis pörgettyűt az elején, és visítozik, kacag közben.

Nem tudom mennyire fogja szeretni nagyobb korában. Nagyobbik fiam 5 éves, ő szereti:D Igaz ő minden marhaságot szeret, fél napokat játszik a járókában:D

2011. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
karácsonyra kapta a lányunk 14 hósan minden nap ugrál rajta, nagyon imádja. Ez volt eddig a legjobb játék ami nagyon megérte, sok játéka van de ez a favorit. :)
2011. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kőszi szépen a válaszokat akkor azt kapja meg...

Még nem tud menni csak kapaszkodva...

2011. jan. 20. 15:09
 8/11 anonim ***** válasza:
A fiam is azt kapta az első szülinapjára. Ő sem megy még. Szeret egyébként ugrálni, de a zebrát eddig nem kedvelte meg, csak ritkán akar ráülni. Viszont ügyesen le tud szállni róla egyedül is. Remélem, később megszereti.
2011. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Viszont az FP tanulószéket nagyon szereti.

2011. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kőszike a válaszokat...
2011. jan. 20. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!