Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a háromkerek...

Mi a véleményetek a háromkerekű babakocsikról? Személyes tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon kényelmes vele közlekedni. Én csak ajánlani tudom. Viszont ha nagy kerekei vannak, arra figyelni kell, hogy levehetőek legyenek, hogy kis helyen is elférjen!pl:kocsi csomagtartó.


nekünk a Bebe Confort High Trek típusu kocsink volt/van.

2011. jan. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekunk volt 4 kereku kocsink es most 3 kereku van.

AZ elso Graco Quatro tuor volt, ami elso kocsinak jo volt textil mozessel, de baromi nehez volt, ha buszra kellett vele felszallni es akkor meg 1. emeleten laktunk ahova mindig fel kellett cipelni :S

Most 3 kereku csodank van.Eloszor meg kellett szokni a nagy tank utan hogyan ois kell vele kozlekedni, de mara nem cserelnem el semmilyen kocsira.

Ezt a tipust otthon nem lehet kapni ami nekunk van.

2011. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem jane slalom-om van és nagyon szuper, biztosan nem vennék 4 kereküt, mert ezzel annyira könnyü közlekedni :)
2011. jan. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy jókat írtatok, biztos csak én vagyok a béna, eddig négykerekűim voltak, ma voltam először a háromkerekűvel sétálni, nagyon könnyű vele közlekedni, és éppen ezért félek egy picit nehogy felboruljon ha padkán megyek le, vagy ha rámegyek valamire.
2011. jan. 24. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

nem tudom milyen járgányotok van de három kerekűből is vannak borulékonyabbak ezért ha padkánál óvatosabb vagy az sosem árt nekem maxi cosi mura 3 van ő mondjuk nagyon stabil darab és a szuper irányíthatóság tényleg nagy előnyük!!

2011. jan. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 kerekű GRACO-m van. Erdőben lakunk, csak ezzel tudunk sétálni, és egyáltalán nem borulékony. Olyan helyeken is elmegy, ahol a nagy 4 kerekű nem. Amúgy használtan vettem, az előző anyuka gőrkorival járt futni vele. Ő sem borította ki soha a babát.
2011. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!