Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a banánnal nagyon kell vigyázni?

Figyelt kérdés

Mi baja lehet a kisfiamnak tőle?

Ma evett az újjamról és nagyon ízlett neki, de nem mertem sokat adni.


2009. febr. 4. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert banán hasfogó, nekem is a kislányomnak minden nap rendesen van széklete, aztán adtam neki banánt és 3 napig nem volt.


Más baja sztm nem lehet tőle.

2009. febr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
van amelyik babának székrekedése lessz a banántol!az én fiam imádja és nincs töle semmi baja!ha izlik neki,nyugodtan adhatod!
2009. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Nekem azt mondta a védőnő, hogy a banán "kínjában érett", nem sok tápanyag van benne. Székrekedést is okozhat.
2009. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan adhatod neki, a legtöbb baba imádja. Édes és tápláló. Viszont nem árt az óvatosság, mi is hasonlóképpen jártunk mint az első válaszadó. Első alkalommal mindössze 2 kanállal kapott, mégis megfogta a pociját és 2 napig nem volt széklete. Szerencsére azóta már megbarátkozott vele, bár én mindig keverek hozzá valami, almát, barackot...

Eddig ez volt az egyetlen étel, amivel így indítottunk.

Egyéb okot én sem ismerek.

2009. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Székrekedést okozhat, de hallottam, hogy van olyan is, ahol hasfájást.

A kisfiam minden nap kap egy keveset almával keverve, ennek ellenére nálunk nem okozott semmilyen panaszt!

2009. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg igaz a székrekedés, de ha úgy érzed, keverj 2-3 teáskanál kamillateát hozzá, és könnyebb lesz a pocaknak.
2009. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Én meg úgy tudom, hogy sok benne a kálium, és ezért a baba max. egy felet ehet belőle.
2009. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
sok benne a kálium, de egy banán nem tartalmaz annyit (max.1 kiló), hogy bajt okozzon. inkább azért kell óvatosan bánni, mert székrekedést okozhat. de babája válogatja.
2009. febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem a székrekedés miatt nem ajánlják, hanem mert ha nem elég fejlett a baba emésztőrendszere nagyon súlyos gyomorvérzést okozhat. Nekem a gyerekorvos mondta és én nem is adok a baámnak egyéves kora előtt.
2009. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a babó pöttyös lett tőle....
2009. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!