Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel lehet fejleszteni egy...

Mivel lehet fejleszteni egy baba értelmét, aki "beteg"? Illetve aki le van maradva?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van a gyerekorvos és a védönö, hogy beutaljon vagy ajánljon olyan helyeket ahol ezen segítenek. pl fizikai problémánál gyógytornászt.
2011. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, tudom


én itthonra gondoltam

2011. jan. 27. 17:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha még kicsi és szopizik, akkor szedjél omega3-at, a tejen át jut az ő szervezetébe is, ha már 1 éves múlt, akkor lehet kapni folyadékban is, amit adhatsz neki. Nagyon jó hatással van az agy fejlődésére is.


Szerinem minden fejlesztő lehet egy baba számára, ha beteg is. Bár nem írod, hogy mennyire beteg vagy konkrétan mi a baja.

Én úgy gondolom, hogy minden gyermek számára fontos, hogy megfelelő ingerek érjék. Mesélj neki könyvből, mutogass el mindent. Így nem igen tudok konkrétumot írni, annyit megírhatnál legalább, hogy hány éves, mert másként kell foglalkozni és mások az igényei is nyilván egy pár hónaposnak mint egy másfél évesnek...

2011. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!