Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos korban lesz fix,...

Hany honapos korban lesz fix, vegleges a baba szemszine?

Figyelt kérdés
Kislanyom(most egy honapos) kikopott apja,de MINDENE,es remenykedem h a most meg kekes szurke szeme esetleg kek maradna mint az enyem es ne barnulna be mint az apjae:)Szerintetek mikorra alakul ki a vegleges szemszine???
2011. jan. 31. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a nagykönyvben ez hogy van megírva, de nekem 9éves koromig volt élénk kék szemem aztán elkezdett bezöldűlni sajnos, most totál zöld szemem van.
2011. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én azt olvastam, hogy 6 hónapos korra alakul ki,de a 8 hónapos lányomnak még nem tudjuk milyen lesz. Az én szemem 8 éves koromban váltott barnáról zöldre.
2011. jan. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sötétbarna színű szemmel születtem, aztán kizöldült kb egyéves koromra, majd kb iskolakezdésre megint változott: zöld alapon aranybarna pöttyös.

azóta ilyen, most 29 éves vagyok.


A lányom szürkéskék szemmel született, egészen világosszürkévé fakult kb 2 hós korára, aztán elkezdett lassacskán foltosan bebarnulni és ezzel párhuzamosan a szürkéskékes részek meg bezöldültek. Most 28 hós és ugyanolyan zöld-barna foltos/pöttyös szeme van, mint nekem.


A fiam sötétkék szemmel született, kb 1 hós korára kifakult szürkéskékké (mint az apjának), majd pár hét alatt hihetetlen intenzív kékké vált. Azóta ilyen ( remélem így is marad, mert egészen elképesztően gyönyörű), most 11,5 hós.

2011. jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!