Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka hogy éjszaka...

Mi lehet az oka hogy éjszaka ennyit nyügösködik 6 hetes babám? HOgy oldjátok meg a cumi kérdést?

Figyelt kérdés
Vannak éjszakák amikor teljesen nyugodtan alszik éjjel, talán egyszer kell bemenni hozzá cumit adni, és alszik tovább, de pl ma hajnali 4-6 ig 15-20 percenként mentünk hozzá, mert megkapta a cumit és ha kiesett már kezdte is a beszédet....éjfélkor szokott utoljára enni, és ezzel 6-7 ig kibírja reggel, éhes nem volt szerintem mert nem sírt és ahogy a cumi a szájába került azonnal csönd volt és aludt, meg sem szívta.Mit lehet tenni hogy ne riadjon fel ha már nincs a cumi a szájában? elég fársztó éjszaka hogy állandóan fel felébred.
2011. febr. 1. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Az enyém 7 hónapos és ha kiesek a cumi azonnal üvölt!És egy éjszaka kb.5x6x is kiesik,és ez így van mióta megszületett!!!Gondolhatod,hogy zombi vagyok!Az apja nem kel fel hozzá.Már nem eszik éjszaka,de a cumi az örök gond!És nem találok rá megoldást én sem:(
2011. febr. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!