Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg a bölcsibevi...

Hogy oldjátok meg a bölcsibevitelt-elhozást és ha beteg a gyerek ki van othon vele? Menyit betegeskedik a gyereketek és menyi idős?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem saját tapasztalat, nekünk szeptemberben lesz aktuális, de az unokatesóm kisfia 2 évesen kezdett bölcsibe járni, azóta kéthetente beteg, általában magas láza is van. Én már előre rettegek . Náluk a nagymama ill a testvére (aki kötetelen munkaidőben dolgozik) vigyáz a picire, ha ő nem tud otthon maradni, és velük felváltva hozza-viszi bölcsibe.
2011. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En csak multidoben tudok beszelni,mert mar ovis a lanyom. Reggel egyutt mentunk 3-an, apa vitt le minket kocsival-en a bolcsi mellett dolgozom kozvetlenul, delutan en hoztam el es hazagyalogoltunk, vagy bicikliulesben vittem.

Szerencsere nem volt sokat beteg, de akkor en maradtam otthon, mert ahol lakunk nincsenek rokonaink, sajnos.

A pici majd 2012 szeptembereben kezd csak, akkor lesz 2,5 eves. Addig maradok vele itthon.

2011. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
A lanyom ugy kezdte a bolcsit, hogy szeptemberben, es utana oktobervegen lett 2 eves.
2011. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 2 éves, 1 évesen kezdte a bölcsit. Az elején 3 hétig húzta, de aztán 5-6 hónapon át állandóan beteg volt. Egyik betegségből esett a másikba. Aztán, mintha elvágták volna ezt. Tavaly augusztus óta mindössze 3szor volt beteg, az sem volt komoly, nátha, piros torok kis lázzal, ennyi. Ha beteg, akkor szüleim egy már nyugdíjas óvónő ismerőse vigyáz Rá nálunk. Persze, nem ingyen.
2011. febr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, utolsó voltam, reggel együtt megyünk 3-an kocsival a bölcsibe, aztán Apával dolgozni (egy helyen dolgozunk). Délután, amelyikünk tuti le tud lépni 4-kor, az megy a gyerkőcért. Ha nem megy, megkérem szüleim, szerencsére, ez mindig működik.
2011. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Reggel én viszem, kb 9-re, kb 10-re érek be dolgozni. Heti 1-2x én is hozom el, kb 5-re érek érte. Irodai munkám van, de mivel túlórázom is eleget, ha kell, megtehetem, hogy néha eljövök hamarabb, és itthon fejezem be. 1x férjem hozza el. 1x bébiszitter hozza el. A maradékban a nagymamák, ahogy kijön, vagy épp ők, és nem a bébiszitter.
2011. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Előző vagyok a betegséget lefelejtettem. Most a héten pl 2 napot én voltam vele itthon, közben telefonkonferencia, munka, dolgoznom kellett mellette, jó volt... Szerda-csüt-péntek anyósom volt vele, itt aludt. Ha nem lenne nagymama, akkor bébiszitter és itthonmaradnánk vagy én vagy a férjem. Az arány kb másfél hét bölcsi után kb 2 hét betegség eddig... 22 hónapos.
2011. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!