Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártok, jártatok babátokkal...

Jártok, jártatok babátokkal Burján Katalin gyógytornásznál? Mennyibe kerül egy alkalom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

szia


mi jártunk nagyon korrekt jó szakember, ha jól emlékszem 5000 egy kezelés. A legjobb ő szerintem és nagyon jól bánik a gyerekekkel ja és nem akar lehúzni, ha nem kell járni megmondja

Nektek kell járnotok?

2011. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
SZia! Köszi a választ! Az ő nevét, és számát kaptuk meg a gyerekorvostól, de még nem hívtam fel. Már van időpontom a neurológiára, ha ott mondják, akkor elmegyünk. Bár ha ilyen drága, lehet hogy mást keresek, mert pillanatnyilag nem állunk túl jól anyagilag. Azt megkérdezhetem, hova kellett hozzá menned? vagy házhoz jön? Privátban is válaszolhatsz
2011. febr. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!