Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos fiamnak a combtövén...

10 hónapos fiamnak a combtövénél kicsit kisebesedett (nem váladékos). Feltételezem, hogy a nedvességtől. Mivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Minden pelenkázásnál a nedves törlőkendő után szárazzal is áttörlöm, és bekenem gyógyszertári popsikrémmel, de úgy tűnik, ez nem használ.
2011. febr. 2. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Neogranormon, vagy sudocrem - mindkettő nagyon jól és gyorsan hámosít. És próbáld minél hosszabb ideig szellőztetni a bőrét.
2011. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betadine oldatal bekened minden peluscserénél,alatta szépen helyre jön! Én a nyakánál ill hónajnál is szoktam neki amikor ugy látom kell! Mert az én babám kis duci 2hós és 8kg! Ja és egyáltalán nem csipi.
2011. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ELőször próbálom a Sudocremet, az van itthon, ha nem segít, akkor próbálom a többit. Remélem segít.
2011. febr. 2. 16:28
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Tényleg kis duci lehet a babád, az én fiam 10 hónaposan 8,2 kg :) De nem bántásként írom, biztos tündéri.
2011. febr. 2. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!