Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány év hány évesen (hány év...

Hány év hány évesen (hány év házasság után) döntöttetek a gyerekvállalás mellett? Milyen végzettségetek volt, vagy lett közben? Saját házban/lakásban, vagy albérletben laktatok? Ha gondoljátok, leírhatjátok, hogy mi lett a keresztneve a babátoknak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 13:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőnknek érettségi a legmagasabb végzettsége,férjem az építőiparban dolgozik,én állami cégnél vagyok beosztott.Én 31 éves voltam,amikor a fiúnk született,férjem 32.Az esküvőnk után kilenc hónappal született,akkor voltunk együtt két éve.Saját lakásban lakunk és a fiúnk neve Szabolcs
2011. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyunk házasok,fél év összeköltözés(anyósékhoz)való után terhes lettem:)nem bántam meg,bár féltem mert 20 éves voltam(21évesen már 4 hós volt)pék-cukrász vagyok 3 hónapot dolgoztam csak és pont próbaidős voltam mikor mondták hogy terhesen nem tudják meghosszabbítani a szerződésemet.Jól mellbevágot a dolog,de párom jól keres,van segítségünk(nem nagyon kell szerencsére)szeretnénk saját házat persze,de még 1 év van a kocsihitelemből,majd utána csak.Hülyeségbe nem akarunk bele ugrani.Sokmindent másképp csinálnék,de azt hogy fiatalon szültem azt nem!!!Dávid a kisfiam neve
2011. febr. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen mentem férjhez, 33 éves voltam, amikor megszületett a fiam, akit Alexnak hivnak, nekem érettségim van, a férjem egyetemi végzettségü. Sajnos még mindig albérletben lakunk.
2011. febr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
utolsó vok!még annyit hogy most kezd fájni a fejem hogy hova megyek majd dolgozni,mert ugye csak itthoni gyakorlatom van
2011. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
vagyis 13:10-es voltam:d
2011. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve sem voltunk együtt, én 25 a párom 27 volt.

Mindkettőnknek egyetemi végzettségünk van, saját házban élünk, most várjuk a második picurt.

2011. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
6 éve együttélés után jött a baba, terhesen volt az esküvő. Diplomás vagyok, saját házunk van, szerencsére a Férjem fizetéséből kijövünk, maradhatok még egy babával.
2011. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

3hónap "járás" után lettem terhes a fiunkkal(19hónapos), 22évesek voltunk. Tavaly okt házasodtunk, a lányunk idén született, 24 vagyok párom 23.

Nekem felsőfokú szakképesítésem van folyamatban a főiskola, párom főiskolás. "Saját" házban élünk(örökségként a páromé lesz).

Szakmánkban mellette munka.

2011. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Én technikus vagyok,páromnak érettségie van.Nem voltunk még házasok mikor várandós lettem.Azon a nyáron házasodtunk össze.De már 3 éve éltünk együtt.Én közben munka mellett megcsináltam egy 2 éves iskolát.(gyógyszertári asszisztens).Albérletben laktunk,és lakunk jelenleg is.A kisfiamat Hunor Csabának hívják.Most szeptemberben visszamegyek dolgozni,és egy két év múlva szeretnék ismét szülni,mert két gyereket szeretnénk.Fiam most szeptemberben lesz 2 éves.
2011. febr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
13:19 vagyok én 22 voltam mikor várandós lettem,párom 24.
2011. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!