Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Naponta kétszer megyek sétálni...

Naponta kétszer megyek sétálni 17hónapos babámmal, délelőtt, és délután is. Nem lehet ez gond? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Panelban lakunk és alíg bírok bent maradni. Lányom imádja nézni az autókat, buszt, más embereket, imád boltba járni velem. Viszont megfordult a fejemben, hogy nem e lehet ebből gond, hogy így a benti játékra igazából nem annyi időnk van, mint ha egész nap bent vagyunk. Délelőtt takarítgatás, ebéd készítés, séta, ebéd, utána alvás, majd felkel és általában megint lemegyünk egy órára. Így fürdésig alig 2-3 óra marad játékra. Kicsit félek, nehogy azt érezze, hogy nem akarok játszani vele. Néha lelkiismeretfurdalásom van, hogy sokat sétálunk odakint. De nagyon szereti, és nekem is jó kimozdulni a panelból.
2011. febr. 3. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy.


(Túl sokat agyalsz!!! :d Inkább menjél ki vele sétálni :DDD)

2011. febr. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Tök jó, hogy ennyit kint vagytok! Nem tudom merre laksz de a szmoggal azért vigyázz.
2011. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kint vagytok, akkor CSAK vele foglalkozol, miért lenne ez baj?

Mások meg azon problémáznak, hogy nem rossz-e a gyereknek, hogy csak bent vannak...

Hm. :o)

2011. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj csak, kell neki a sok uj inger! Ugyis vannak olyan napok, amikor bent kell maradni. Egyebkent akkor is vele vagy, es foglalkozol vele. Mar varom, hogy az en 1 evesem is jarjon, akkor tobbet megyunk majd ki.Igy csak 1X megyunk, mert szeret maszni, lepdelni a butoroknal, igy telen ezt csak idebent megoldhato.
2011. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En inkabb a szomszedomon akadok ki, hogy hetekig nem megy ki a 16 honaposaval, csak az erkelyre, amikor bagozik. Kozben a gyerek meg mar nem tudja mit csinaljon az 50m2-en...
2011. febr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, pedig családi kertes házban lakunk 2 gyerekkel.

Ráadásul én az udvaron sem érzem jól magam, már az is olyan bezártság érzetet kelt, muszáj sétálnom a gyerekekkel. Falu, üres utca, de mégis jobb, mint bent.

2011. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!