Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokat nyöszörgő/bosszankodó...

Sokat nyöszörgő/bosszankodó babák?

Figyelt kérdés

7 hós kislányom ha pl. a földön játszik, "repülőzik" (még nem kúszik), folyamatosan elnyújtottan nyögdécsel. (Mintha mondjuk be lenne tapasztva a szája, és úgy akarna beszélni, kb úgy hangzik..:)) Ha cumit adok, abbahagyja általában, de nem akarom, hogy napközben is annyit cumizzon. Ez inkább csak az erőlködéstől lehet, ugye? (Nem hinném, hogy bármi baja lenne, mert ha felveszem, persze abbahagyja.)

Most is jól eljátszik, de közben nyögdécsel...Néha abbahagyja, ha nagyon belefelejtkezik valamibe, aztán újrakezdi.


Más is van így?


2011. febr. 3. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám is ezt csinálja, ő is 7 hónapos csak kisfiú,

nem hiszem hogy baj lenne, csak próbálgatja magát, erőlködik.

2011. febr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos kislányom,ugyanezt csinálja,szó szerint dühöng!A férjem már kész van tőle :)!
2011. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ugyanez.Repülőzik és nyögdécsel egész nap
2011. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok szintén 7 hónapos a fiam
2011. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is ugyanezt csinálta 6-7 hónaposan!nem sírt hanem nyöszörgött folyamatosan!Ahogy elkezdett kúszni megszünt!Úgyhogy szerintem ezt azért csinálják mert nem szeretnek egy helybe lenni már de viszont még nemtudnak kúszni,mászni!Tehát többet akarnak csinálni mint amennyire képesek!

Pont valamelyik nap beszéltem egy barátnőmmel 9 hós a fia és már mászik illetve mászásból kiül meg feltérdel!Azt mondja,hogy mióta ezeket csinálja a gyerkőc egy hangja sincs és szinte 1 óráig is elvan(játszik,felfedez,mászik a lakásba,pakol stb)egy hangja sincs a gyereknek,néha megszokta nézni,hogy egyáltalán meg van-e még a gyerek!Szóval kitartás és szerintem cumit nem érdemes neki adni ilyenkor mert azzal annyira nagyon rászokna!Olyan mintha ő közölni akarna valamit és be van dugva a szája cumival!

2011. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fiam is 7 hónapos ugyanezt csinálja.
2011. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök a válaszoknak, mert már attól tartottam, hogy nem érzi jól magát, én meg milyen kőszívű vagyok, hogy hagyom "szenvedni". De akkor ez így van rendjén, megnyugodtam - köszönöm!
2011. febr. 4. 08:02
 8/8 anonim ***** válasza:
5 és fél hónapos lányom másfél hónapja ezt csinálja, teljesen készen vagyok.. úgy segítenék neki. Én azt hittem, hogy ez egyedi, de akkor ezek szerint minden kicsi frusztrálódik ilyenkor.
2011. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!