Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok egy éves kislányom...

Hol találok egy éves kislányomra 74-80-as méretben jövő péntekig farsangra jelmezt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz?

Múltkor Pesten jártam a Délinél, ott van egy Háda turkáló, és tele volt jelmezekkel.

Attól is függ, milyen kéne.


Ha bemész egy turkálóba, sok jó darabot kifoghatsz fillérekért, több helyen is vannak amúgy jelmezek ilyentájt.

2011. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesz vesz vatera, Lidl-be is láttam.De te is is összeállíthatsz valami ötleteset!
2011. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a www.ruhafalva.hu oldalt, ott nemcsak gyerekrucik, de jelmezek is vannak. Én már rendeltem tőlük kisruhákat, mosva vasalva becsomagolva küldik, nagyon elédegett vagyok velük.Ja és ha jól emlékszem minden hétfőn töltenek fel új ruhákat. Nézz szét! Megéri
2011. febr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen kis méretben sehol nem taltam.

Teszveszen egy van, arra hajtok.

Tescoban, Metroban csak nagyok voltak.

NAgylányomnak a Játékszigetben vettem, de a kicsinek ott nem volt...

Turiba nem tudok addig menni, falunk lakunk.

2011. febr. 6. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!