Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S már az őrület széllén...

S. O. S már az őrület széllén állok?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hónapos. Kb 1hete egész áldott nap visít. Hol sír keservesen, hol ordítva, hol csak sikítozik de nem gögicsél vagy csak próbálgatja a hangját ha nem mind ezt erőből hisztivel teszi. Nem jó neki sem a nagy ágyon, sem hintáb, sem a játszószőnyegen egyszerüen seho de még a kezembe se mert onnan is kiakar ugrani. Bármit csinálok semmi nem jó. Összevissza eszik pedig mostanába mintha kialakult volna már hogy 3óránként egyen. Gondoltam arra is hogy esetleg éhes de nem mert a cici se kell neki csak ha tényleg éhes. De ilyenkor képtelenség kitalálni mikor az. Ezért kínálgatom sűrűn de az se jó. A másik nagy gond hogy egész áldott nap maximum kétszer fél órát képes aludni de inkább 5peceket. Nagy nehezen elaltatom aztán letszem és 5perc múlva kel is.Hasa sem fájhat szerintem. Mi lehet ez? Mit csináljak? Ha elviszem sétálni elalszik de nem járkálhatok vele egész nap az utcán. Segítsetek létszi! Köszönöm!
2011. febr. 7. 09:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalmai vannak. Vagy a foga jön, vagy begyulladt a füle.

Doki.Ha nem találsz a szájában az ínyén kis kemény göböt.

2011. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én orvoshoz vinném. Nem akarlak ijesztgetni, de ha mindent végig zongoráztál már, és mégse jó neki semmi, akkor valamije fáj. 3 hónaposan már ki szokták nőni a hasfájást. Húzogatja a lábát? Mert akkor esetleg hasfájás. Valami nagyon fáj neki, ha nem tud aludni sem. Vidd el dokihoz, hátha tud valamit mondani.
2011. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

En is elvinnem az orvoshoz,igy voltunk mi penteken ,egesz nap sirt,este elvittuk az orvozhoz,kiderult piros a torka es a fule is.nem ijesztegetni akarlak,minden anyuka erzi ,hogy valami nincs rendben a gyermekevel.Hallgass amegerzesedre es ha ugy erzed,maskepp sir,mint mikor fajtatja a pocijat,akkor menj orvoshoz.

Meg akkor is ha esetleg azt mondjak nincs semmi baja,jobb ha megnezeted!

2011. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Tedd a pocakjára,mert lehet mégis az fáj neki,így kitudja ereszteni a pukikat.

Ha a levegőn elalszik,akkor vidd ki,most úgyis szép az idő,had aludja ki magát.

Lányom sem,és fiam sem alszik napközbe sokat,kislányom még éjjel sem.

De a levegőn mindig jó nagyot aludtak.

Lehet a foga jön,adj neki pici nurofent ártani nem árthatsz vele.

Lányomnak 3 hósan már 2 foga volt.

Szerintem valami fájhat neki,mert ha más volna a gond,azért a kezedbe mégiscsak megnyugodna.

2011. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem sír egésznap hanem ordibál. Olyan mintha hisztizne sikítozva. De nem kicsi ő még ehez? Láttam már nagyobb gyerekeknél ilyet amikor nemkapnak meg valamit vagy csak unják magukat. Persze van sírás is de ilyenkor általában kis idő mulva megnyugszik. Ha folyton szórakoztatom az se jó neki.Ébredésből se sírással kel hanem csak vinnyog.
2011. febr. 7. 10:18
 6/16 anonim ***** válasza:
a 3. vagyok,vidd el a dokihoz,akkor valamit legalabb fogsz tudni.
2011. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de az én gyerekem ugyanilyen volt. Sehol nem volt jó neki soha, bármit csinálhattam, csak üvöltött. (még annyival rosszabb volt, hogy egy sima séta is kétemberes feladat volt, mert kb. 3 percig bírta a babakocsiban) Vittem orvoshoz, de semmit nem talált, tetőtől talpig átvizsgálta, majd azt mondta, hogy ne aggódjak, ő egyszerűen ilyen...

Éjszaka 20 percenként kelt, evett, üvöltött, majd aludt (20 percig), és kezdődött elölről. Ő havi 1 kilót hízott, én havi 1-et fogytam a fáradtságtól és a kimerültségtől.


Kb. 15 hónapos volt, amikor változott a helyzet, és utólag visszagondolva, már ilyen pici babák is megérzik, ha a szülővel valami baj van. Nálunk párkapcsolati problémák voltak, amikor az megoldódott, szinte egyik napról a másikra rendbejött a gyerek is.


Nem lehet, hogy nálatok is leki eredetű a gond? Nem lehet, hogy érez valamit? Nem történt semmi olyan mostanában, amit megérezhetett?

2011. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Elviszem dokihoz is azért. Hát voltak gondok apával de csak 2napig utánna minden rendbe volt. És ennek már 2hete. Most mennem kell majd este tudok jönni megint de nagyon megköszönném ha addig is sok tanácsot kapnék.
2011. febr. 7. 10:30
 9/16 anonim ***** válasza:
En is arra gondolok, hogy fajhat valamilye, vagy azt eri hogy mar talan te is kicsivel ingerultebb vagy a kimerultsegtol. De 3 honaposan szerintem nem hiszti lesz.
2011. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Probald ki hogy jo szorosan becsavarod a takarojaba! Amugy attol hogy nem kell neki a cici lehet ehes. Probaltal mar neki tapszert adni?
2011. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!